Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Viop - XVI

Bazı yazılanlar abartı artık .. Biraz yazdığınıza dikkat edin ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Yarina artiyla baslariz gibi...Dunya ya sonrasında uyarız insaallah...Dolar duserse bu isaret olabilir...y.t.d..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    İletişim Başkanlığı:"Sayın Bakanımız istifa talebini Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmuş, Cumhurbaşkanımız bunu uygun bulmadığını kendisine ifade etmiştir" -AA
    Tiyatro oynuyorlar ama farkında değiller daha beter ettiler.

Biri halka yağ çekip sizin sağlığınızı tehlikeye attım sorumluluk benim diyor( film icabı)
    Öbürü bosver bunlara değmez diyip geri alıyor.

Ah ufuk yok ufuk... öngörü...strateji...vs...

Halkın gözünde iki kat daha indiler aşağı haberleri yok sarayda çak beşlik yapıyorlardır...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4. Yok engin ve yuksek cazibeli burokratik, aristokratik, statik ve istatistik tecrubem der ki, o is bitmis. Reisin uygun gordugu bir zamanda bakan bey bi gece yarisi gorevden alinir.

5. İstifası kabul edilmeyen adam zorla mı çalıştırılır anlamadım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    soylu'nun yeri beton gibi oldu sağlam artık demiştim ama vazgeçtim...çifte su verilmiş çelik gibi oldu artık...pelikan kuşlarının kanadını kırdı...hem de cuma günü oluşan görüntülerle rte ye yönelecek okları üzerine çekerek algıyı başka tarafa çekti...

o market sıra kuyruk görüntüleri normalde hükümeti zora düşürecek görüntülerdi ve ne hikmetse hürriyet gibi yandaş bir haber sitesinin manşetindeydi...yani birileri özellikle servis etti o görüntüleri...ama işe yaramadı...

7.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Tiyatro oynuyorlar ama farkında değiller daha beter ettiler.

Biri halka yağ çekip sizin sağlığınızı tehlikeye attım sorumluluk benim diyor( film icabı)
    Öbürü bosver bunlara değmez diyip geri alıyor.

Ah ufuk yok ufuk... öngörü...strateji...vs...

Halkın gözünde iki kat daha indiler aşağı haberleri yok sarayda çak beşlik yapıyorlardır...
    Ama kabul edelim güzel değiştirdiler gündemi...İyi bir hareketti hele Cuma akşamı rezaletinden sonra

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    %10 olayini biraz acarmisin %10 olan ne idi ne %1 e dustu
    Piyasada TL birakmadilar yani.

Dusun cebinde para yok ama dolar almak istiyorsun o halde ne yaparsin?

Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •