Sayfa 715/1000 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Kuzey Kore'nin devletin resmi matbaalarında 1:1 ayırt edilemez şekilde aynısını bastığına dair bir rivayet duymuştum. Ama Çin veya Lübna'ın böyle bir şey yapabileceğini sanmam. Kuzey Kore'deki mal o taraflara kaçıyorsa o tür bir şey olabilir. Kuzey Kore'nin bastığındaki en büyük problem bire bir aynısı olduğu için Amerikan merkez bankası da ayırt edemiyormuş, o nedenle sahte olup olmadığı da bir muamma olarak kalıyor olabilir.
    Bunu sizden duydum ilk defa zaten fiziki satılıyordur değil mi o dolarlar ?
    . Lübnan doları için seri numaralarının harflerinden bahsetmişlerdi , Amerika ülkelere göre seri numarası koyuyor büyük montanlı nakiller için diyorlardı.
    Ben de buradan hareketle yaşadışı parayı fiziki olarak sokuyorlar diye düşünmüştüm. IBAN sistemine girerse Amerika görür herhalde 5 bin dolardan büyük meblağları.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Garanti'de yuan dönemi Garanti Bankası, Çin Halk Cumhuriyeti'nin para birimi Yuan ile bankacılık işlemleri yapmaya başladığını açıkladı.

Eski bir haber su an durum nedir bilmiyorum, fakat doviz taşımak suc olmadığına gore para birimi farketmez diye dusunuyorum.
    Yuan değil abi dolar .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    kuzey kore böyle bir şey yapıyorsa bunu kendi teknolojisiyle yapıyor olamaz. çin el altından yardım edip bu işi orada yaptırıp kendisi de komisyon alıyordur...
    Bence Kore yapıyor Çin piyasa sürüyordur doğruysa.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yuan değil abi dolar .
    Pardon, Lübnan icin duymuştum cok cok iyi sahtesinin basıldığını, halen bir aralar doviz bürolari kase basıyorlardı sahte değildir diye, hatirlarsaniz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    5,58 civarı ve üzeri blok satış dalgası yaklaşıyor.
    Birileri çıkacak yine ortaya.
    Bol kazançlar

28 mart 19:40 yazılmış.

İnsanları yanlış yönlendiriyorsun.
    mikrofona bişeyler konuşmak istermisin.

6. Secim sonrası sizce nasıl ekonomik politika izlicekler ? Kuru bırakılar mı ?

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Secim sonrası sizce nasıl ekonomik politika izlicekler ? Kuru bırakılar mı ?
    sıka bildikleri herşeyi sıkacakalr muhtemelen başta ev ve araba vergisi olmak üzere çeşitli vergileri arttıracaklar kuru tutmaya çalışacakalr ama tutmaları zor teelfon elektrik su doğalgaz gibi faturalara ek vergi gelme ihtimalide var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bunu sizden duydum ilk defa zaten fiziki satılıyordur değil mi o dolarlar ?
    . Lübnan doları için seri numaralarının harflerinden bahsetmişlerdi , Amerika ülkelere göre seri numarası koyuyor büyük montanlı nakiller için diyorlardı.
    Ben de buradan hareketle yaşadışı parayı fiziki olarak sokuyorlar diye düşünmüştüm. IBAN sistemine girerse Amerika görür herhalde 5 bin dolardan büyük meblağları.
    IBAN sistemine giren her banknotun tek tek seri numaralarının kayıt edilip edilmediğini bilmiyorum. Ancak dünya yüzeyinde nakit olarak çok büyük bir meblağda fiziki banknot olduğu için mükerrer seri numarası kontrolü kolay bir işlem değil. Hatta İstanbul'daki çift plakalı korsan taksilerin tespit edilebilme olasılığından dahi çok çok daha düşük bir olasılık.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 715/1000 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •