Sayfa 716/1000 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Referandum ve genel seçimde de seçim sonrası 10-15 gün bir gevşeklik olmuştu dolarda , sonra koptu gitti. gene aynısı olacağını düşünüyorum ama cds ve dxy şuan çok baskınlar, bide abd şuan s-400 için ısrarcı belki bu sefer farklılık gösterebilir.
    ytd.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sıka bildikleri herşeyi sıkacakalr muhtemelen başta ev ve araba vergisi olmak üzere çeşitli vergileri arttıracaklar kuru tutmaya çalışacakalr ama tutmaları zor
    Ben de yazacaktim, yanlis anlaşılacak deye yazmadim.

Sikebildikleri her seyi gerisini yazmayayim, ama anlam bozulmuyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Referandum ve genel seçimde de seçim sonrası 10-15 gün bir gevşeklik olmuştu dolar, sonra fırladı gitti. gene aynısı olacağını düşünüyorum ama cds ve dxy çok baskınlar, bide abd , s-400 için ısrarcı belki bu sefer farklılık gösterebilir.
    ytd.
    aynı beklenti bende de var ama seçimin sonucuda önemli farklı bi yenilgi doları tetikleyebilir
    yada akp nin zaferi ile doalr bir süre sert geri gelebilir ama süreç çok uzun sürmeyecektir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben de yazacaktim, yanlis anlaşılacak deye yazmadim.

..kebildikleri her seyi gerisini yazmayayim, ama anlam bozulmuyor!
    faturaları eklemiştim emsajın sonuna oradan da girecekler
    şırdan gibi vergiler gelecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Seçimden sonra IMF ile anlaşılırsa kur ne olur?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Seçimden sonra IMF ile anlaşılırsa kur ne olur?
    ımf anlaşması hiç aklınıza gelmesin mümkün değil

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aynı beklenti bende de var ama seçimin sonucuda önemli farklı bi yenilgi doları tetikleyebilir
    yada akp nin zaferi ile doalr bir süre sert geri gelebilir ama süreç çok uzun sürmeyecektir
    seçimde büyük iller kaybedilirse, genel seçim tartışmaları konuşulmaya başlanacaktır ama dediğiniz gibi zafer durumunda geri gelecektir dolar.
    Buaralar swapti vs unutuldu gibi ama seçimin bitmesini bekleyen bir ABD var.F-35 haberleri dinlendirilmeye başladı

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ımf anlaşması hiç aklınıza gelmesin mümkün değil
    Abi bunu nasıl dersin ya. Hem anlaşırız hem de şimdi anlaşılmasın diyenleri vatan haini ilan eder tvlerde rezil ederiz, yeter ki öyle icap etsin.

Sayfa 716/1000 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •