Sayfa 722/851 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 6805 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    en ucuz yıkama 300 en pahalı 5000 liraymış ona bile mafya dadanmış haberlerde görmediniz mi?
    Evet ya görünce şok oldum .. ama yönetimde sıkıntı var vatandaş ne yapsın... bununla alakalı birşey anlatayım...

Yaklaşık 3 ay önce ananem vefat etti bursanin 100 bin nüfuslu bir ilçesinde... neyse cenaze bursa merkezde özel bir hastene idi... oradan aldık bahsettiğim ilçeye gittik. Bütün camilerin gasilhaneleri corona dan dolayı kopatilmiş sadece 1 tane cami belirlenmiş bütün cenazeler orada yıkamıyormuş, neyse gittim kimse yok oraya ara burayi ara derken yetkili biri dedi ki yıkama islerine biri bayan toplam 2 kişi görevlendirmiş ve bu kişiler bahsettiğim ilçe ile beraber ıznik ve yenişehir deki cenzelerin tamanina bu 2 kişi görevlendirmiş. Bekle babam.bekle 2 saat sonra görevliler geldi 3 tane cenaze caminin bahçesinde bekliyoruz girdik siraya ....
    Arttık vatandaşın hâlini düşünün...

Başınızı ağrıttım kusura bakmayın...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,286
     Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Evet ya görünce şok oldum .. ama yönetimde sıkıntı var vatandaş ne yapsın... bununla alakalı birşey anlatayım...

Yaklaşık 3 ay önce ananem vefat etti bursanin 100 bin nüfuslu bir ilçesinde... neyse cenaze bursa merkezde özel bir hastene idi... oradan aldık bahsettiğim ilçeye gittik. Bütün camilerin gasilhaneleri corona dan dolayı kopatilmiş sadece 1 tane cami belirlenmiş bütün cenazeler orada yıkamıyormuş, neyse gittim kimse yok oraya ara burayi ara derken yetkili biri dedi ki yıkama islerine biri bayan toplam 2 kişi görevlendirmiş ve bu kişiler bahsettiğim ilçe ile beraber ıznik ve yenişehir deki cenzelerin tamanina bu 2 kişi görevlendirmiş. Bekle babam.bekle 2 saat sonra görevliler geldi 3 tane cenaze caminin bahçesinde bekliyoruz girdik siraya ....
    Arttık vatandaşın hâlini düşünün...

Başınızı ağrıttım kusura bakmayın...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sıkmayın canınızı perşembe bölünür cuma işler yoluna girer inşallah kartnda
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3 tane aldım hatıra niyetine duracak

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Brisa gibi bölündükten sonra şelale bekliyordum, ama bölünmeden önce şelale yaptılar, beklenenin tersini yapmayı severler
     Alıntı Originally Posted by mustd42 Yazıyı Oku
    Uzun yıllardır borsayı takip ederim.Hisselerin tezgahlar da fiziken satıldığını bilirim.
    Böyle bir şey hiç görmedim.Bu yatırımcının ne suçu günahı var.
    YAZIKLAR OLSUN.
    Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kimbilir daha neler göreceğiz, ağalar her pozisyonu deniyorlar borsada. Tecrübeye tecrübe katıyoruz sayelerinde

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Devre kesiciyi bile yedi Nasıl düşeceğini bilemiyor

7. Alış oluyor mu yoksa ben mi kaçırıyorum kimse kağıdı almıyor

8. Kucuk yatirimcinin kucağına biraktilar anlasilan.. 2300 ortalamam ile bir aydir kagittayim giden zamana yazik oldu... saglik olsun ne diyelim.. ytd..

Sayfa 722/851 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •