Sayfa 724/1000 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Bir şey sorucam, twitter'da dizi filmler, survivor, ne biliyim zaman zaman G.Koreli müzik grupları hashtag oluyor...bunlar gerçekten doğal olarak hashtag mi oluyor, yoksa bir tür reklam kampanyası mı bu...

2. Akciğer enfeksiyonlarında eğer semptomlar ağır geçerse bununla ilgili çok ilaç ve tedavi yok. Ben klebsiella pnömoni enfeksiyonu geçirdim duyarlı ilaç 1940 yılında bulunmuş 5 dozda böbrekler zarar gördü. Bir sene geçti hala tam düzelmedi. Bu enfeksiyondan kurtulmam bir yıl sürdü. Uzun süren tedavi de bir noktada artık yeter öleyim de kurtulayim bilinci oluşuyor. Ben de böyle oldum. Yoğun bakım öyle kolay değil. Akciğerdeki balgami temizlemek için her hortumu soktuklarında can çekişiyorsunuz. Hiç riske etmeyin.

3. az bile sadece dünya birinciliği.

4. Benim enişte yaşı genç sigara Yok. Bir aydan fazla yattı. Bacağına kafasına varınca ta kadar damar yolu aramışlar. Askerlik anısı gibi yaşadığıni bir daha unutmaz artık.

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    siz öyle zannedin, yaradan bile cukkaladıklarınız sadece bana ve habercime aittir diyor
    tabii bir yaradıcının böyle bir şeyi tebliğ ettiğine inanıyorsanız..?

https://kuran.diyanet.gov.tr/tefsir/...1-ayet-tefsiri
    Bu araştırmalar sonunda sizi hafız yapacak 😁 , ben mesela bilmiyordum bu ayeti ,
    Bu tartışmalar nefreti körüklemek dışinda hiç bir işe yaramaz en sonunda akıl terk edilir herkes kendine biraz da olsun benzeyenle sevmese bile saf tutar bilmem anlatabildim mi ?
    Bati da bu işler görece çok daha iyi çözülmüş kavgasız gürültüsüz herkes hayatını yaşıyor , burada bu işleri
    yapamayacağız sürekli herkes birbirine zarf atıp bir şekilde kamplaşmayi körüklüyor .

6. Better Call Saul in 5. Sezonu çıkmış bir faydam olsun bari 😁

7. https://www.aa.com.tr/tr/dunya/frans...ulundu/2200432

Fransa'da AstraZeneca aşısı olduktan sonra ölen 63 yaşındaki kişinin ailesi suç duyurusunda bulundu
    Fransa'nın Annecy kentinde AstraZeneca'nın geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısını olduktan 11 gün sonra hayatını kaybeden 63 yaşındaki Joal Crochet'in ailesi suç duyurusunda bulundu.
    07.04.2021

—-////

Bilmem , hatırlayanınız var mı?
    5-6 ay önce bu aşı işleri dünyada çıktığında

Kuduz aşısı, çicek aşısı vs
    Dünyada ki eski aşılar 5 seneden önce bulunamamış
    Bu aşı işinin , Faz-3 vs dahil, konti garanti süresi bilim insanlarına göre minumum
    5 yılmış..

Aşılar çıkacak, insanlar ölecek
    Bi kısmı felç olacak, sakat kalan olacak

Sonra bu Aşı şirketlerine, tazminat davaları açılacak
    Bu Aşı işi, çok su kaldırır yazıp çizip

Sallamıştım..

İlki olmuş.
    Ne diyelim, Allah taksiratını affetsin..

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    5 te 1 hazinenin işte, %20...düşman da belli..sorun yok, her şey mevzuata uygun..dağılabiliriz..
    Bütün hatunları akraba takımının tüm kızlarını akla gelebilecek tüm hatunlarıda kendini ksrşılıksız sunacak hatunlarıda verecekmiyiz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 724/1000 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •