Sayfa 73/186 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 577 - 584 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

Ayrica spekulatorlerin yeni trendi bu 4 misline gotur..vere vere gel..biraz dusur...yukari cek dondu diye atlasinlar bi daha gom..bakalim sonu nereye gidecek.

2. Kaz*****n olduğu yerde kaybeden de olacak. Bir hissenin hikayesi varsa, potansiyeli para eder. Piyasa değeri de bunu fiyatlayabilir, örneği çok. Fakat şirketin kaydirilmis karına bakıyorsun kar etmisligi yok, hikayesi yok, potansiyeli yok fakat hisse almış yürümüş. Ben bunu coin piyasasındaki telegram gruplarinin bazı coinleri yukarı pompalamasina benzetiyorum.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ebicer Yazıyı Oku
    Kaz*****n olduğu yerde kaybeden de olacak. Bir hissenin hikayesi varsa, potansiyeli para eder. Piyasa değeri de bunu fiyatlayabilir, örneği çok. Fakat şirketin kaydirilmis karına bakıyorsun kar etmisligi yok, hikayesi yok, potansiyeli yok fakat hisse almış yürümüş. Ben bunu coin piyasasındaki telegram gruplarinin bazı coinleri yukarı pompalamasina benzetiyorum.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir sonraki “ Peak Games” hangi şirket olacak acaba

4. Asya seansında paritenin 60 pips gitmesi , sonra altının zirve yapması ama vadeli borsaların artıda olması ilginç. Her şeyin yeşil olduğu bir gün

5. Bendeki verilere göre altın tarihi zirvesini bugün görmüş. ABD açılışı ile tekrar harlarlarsa daha da gidebilir

6. Bize 100 $ soktu....orta ve uzun vadede gideceğini aylardır yazdığımız onsun 1800 lerden soluksuz 1900 lara gelmesini beklemedik....düzeltme gelir ayağına stratejiyi bozduk....Allahtan cuma 8 bin vardı....bundan sonra al satla bu 100 $ lık farkı kapatmak kaldı...

Bu arada bu parite hareketini seçime bağlıyorum....trump gidici...
    Parite onu fiyatlıyorvaltında pariteden güç alıyor daha güç alacagı enflasyon gelmedi....şuan onsun olması gereken 2008 krizine enflasyon artı krizin şiddetini koy 2.500 ons....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Bize 100 $ soktu....orta ve uzun vadede gideceğini aylardır yazdığımız onsun 1800 lerden soluksuz 1900 lara gelmesini beklemedik....düzeltme gelir ayağına stratejiyi bozduk....Allahtan cuma 8 bin vardı....bundan sonra al satla bu 100 $ lık farkı kapatmak kaldı...

Bu arada bu parite hareketini seçime bağlıyorum....trump gidici...
    Parite onu fiyatlıyorvaltında pariteden güç alıyor daha güç alacagı enflasyon gelmedi....şuan onsun olması gereken 2008 krizine enflasyon artı krizin şiddetini koy 2.500 ons....

Aynen. Millet düzeltme vs... beklerken adamlar altını her gün 20-25 dolar götürdü. Hele geçen hafta tarihi hareket izledik. Neyse bir sonraki trend nerde oluşursa onu kaçırmamak lazım. Bu arada gümüşe de dikkat !!

8. 8 bin lotu sattık akşamı bekliyeceğiz ...it gibi diri duruyo gavurun kızı....

Sayfa 73/186 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •