Sayfa 73/987 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Aciklama sonrasi Guncel kur 14 iken kamu bankalarinda hesaplari olanlara nasil kiyak cektiler ?
    Arkadasim aradi vakifbank 16.80 den satmama izin veriyor satayimmi ?
    ekrana bakiyorum guncel kur 14 yanlislik vardir imkansiz 16.80 olmasi diyorum
    Adam 16.80 den bozdurdu dedim herhalde anlik bir sey aradan 10 dakika gecti baska bir arkadas oda 16.80 den bozduruyor dolari cunku hesaplari kamu bankasinda
    Ozel bankalari kullananlara sogan cucugu
    ....

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bankalar alış-satış makasını azalmadıkça, dolar gayme kuru belli olmaz.
    Boşverin kur bekli olmasın.

1 dolar = 1 dolar

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Aciklama sonrasi Guncel kur 14 iken kamu bankalarinda hesaplari olanlara nasil kiyak cektiler ?
    Adam 16.80 den bozdurdu dedim herhalde anlik bir sey aradan 10 dakika gecti baska bir arkadas oda 16.80 den bozduruyor dolari cunku hesaplari kamu bankasinda
    Aynen...bu topikte de tespit ettiler o durumu...16.80 Vakıfbank iyi hatırlıyorum..

Bu gidisle MB evds ye de yayin yasagi gelir ))

Ne diyelim yahu denecek birsey yok. Her secis bir vaz gecistir. Yapacak hec birsey yok. Reel sektorun borcu devletin borcudur dediklerinde bu is bitti.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu gidisle MB evds ye de yayin yasagi gelir ))

Ne diyelim yahu denecek birsey yok. Her secis bir vaz gecistir. Yapacak hec birsey yok. Reel sektorun borcu devletin borcudur dediklerinde bu is bitti.
    He yaw...dövlet sırrı diye bi şey var, öyle her şey açık açık ortada olur mu?

Halbuki burdan bi şakkadanak 10 milyar dolar, bi şakkanadak 10 milyar dolar daha satarsın...adam der ki ula bunun kasa dolu herhal böyle 10 10 çaktığına göre...

Yakında....pek yakında....FED M2 verisini açıklamayı bırakıyor da bizim neyimiz eksik...

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Aciklama sonrasi Guncel kur 14 iken kamu bankalarinda hesaplari olanlara nasil kiyak cektiler ?
    HSBC 20.09 dan bozuldu o malum gün

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Aynen...bu topikte de tespit ettiler o durumu...16.80 Vakıfbank iyi hatırlıyorum..
    ben yazmıştım.. uzun müddet 16.80 de kaldı.. ekşide bile tespit eden vardı..

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Yakında....pek yakında....FED M2 verisini açıklamayı bırakıyor da bizim neyimiz eksik...
    cidden ? ohoo cılkı çıkmıştı ölüsü çıkar

Sayfa 73/987 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •