Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Petrol çıkmayacak diyen var mı 100-150 dolara kadar gidebilir.
    iyi gidince endeks değerlenir dedim bende
    ayrıca
    ba ba ba
    bunnar niye gümüşe kayıyo da
    hisse almıyor
    https://silverprice.org/spot-silver.html
    öngöremiyolarmı?
    bak bi hafta on günde 12 lerden 14 lere
    ons/ dolar
    fiyatsal

2. Dow 2008 den beri ilk defa %10 çıkmış

3. Bizim pala da davrandı sonunda...

Bakan Selçuk'tan asgari ücret desteği açıklaması:

- "TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceğiz" - "Gazilerimizin beklediği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği teknik düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylama neticesi kanunlaştı"

ANKARA (AA) - Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceklerini bildirdi.

Selçuk, Twitter hesabından 196 sıra sayılı Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifine ilişkin değerlendirmede bulunurken, "TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceğiz. İşçilerimize, işverenlerimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum." ifadesini kullandı.

Gazilerin beklediği teknik düzenlemenin de kanunlaştığına işaret eden Selçuk, şu bilgileri verdi:

"Gazilerimizin beklediği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği teknik düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylama neticesi kanunlaştı. Kahraman gazilerimize, ailelerimize ve milletimize hayırlı olsun. Biz birlikte Türkiye'yiz."

Kaynak : Anadolu Ajansı

5. bakır ve gümüş patinaj yapıyor..pamuk ipliğine bağlı..

6. Yarın sanırsam yine çok kişi ütülecek

Len dayı seneto 1/2 saate haber edeceğiz dedi

Etmediler diyorum

Helikopter para dedik uçak ile gelecek DİE ralli ettik

Gelmezse ne olur uçak ile para sizce ? YTd
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Yarın sanırsam yine çok kişi ütülecek

Len dayı seneto 1/2 saate haber edeceğiz dedi

Etmediler diyorum

Helikopter para dedik uçak ile gelecek DİE ralli ettik

Gelmezse ne olur uçak ile para sizce ? YTd
    Zeplin bulamamışlar.

8. Dolar/TL’de ciddi bir gerileme beklemiyorum çünkü şartlar eskisinden farklı.

Kur spekülasyonu yapmasınlar diye Londra’da swap limitlerini kapattı bizimkiler. Kendilerini hedge edemedikleri için Türk varlıklarına yatırım yapmıyor yabancılar. Ayrıca Borsa İstanbul’da da her gün başka kısıtlama ortaya çıkıyor, açığa satış yasak mesela bankalarda aylardır.

Bu virüs işi ortaya çıkmadan önce dahi yabancılar hem tahvil hem hisse piyasasından çıkıyordu. Şu andan sonra da ciddi bir giriş olacağını sanmam

Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •