Sayfa 745/1044 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,979
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Az önce kendim için baktığım PKART Takas Grafiğini ilgilenenler olduğunu düşündüğüm için buraya da ekliyorum...

Tüm veri henüz güncel olmayabilir, o nedenle talep eden olursa akşam güncelleme yapıp yeniden paylaşabilirim...

Çok sert hareketlerin yaşandığı günlerden geçiyoruz...

GEDIK ve OYAK satışları ilgi çekici bir şekilde devam ediyor...

Dünkü sert satışla CITI elindeki fazla malı bitirmiş oldu. Yeniden aldıracaklardır. Yok eğer daha fazla sattırmaya başlarlarsa bu defa eksiye düşüp borçlu olduğu malları satacağı için "değişik bir plan var?" diye düşüneceğim...

4. Düşüncelerinizi paylaştığınız için kendim adına teşekkür ederim Sayın T/A.Herkese hayırlı günler ...

Emeğinize sağlık. PRDGS için yorum alabilir miyim?

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

DJI dün akşam cıvıttı dedim cıvıklığa devam ediyor, mavi düşen çizgiye kadar tolere olabilir daha abartırsa 2. kanal alt bandı izleyeceğiz.

7. Vakti olanlara tavsiye ederim, Sencer bey çok bilinçli bir üretici ve söyledikleri er yada geç oluyor...

https://youtu.be/fr4vkWtOtJ4
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by seref59 Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık. PRDGS için yorum alabilir miyim?
    Sorunuz boşta kalmasın, ancak müsait olabildim ve cevaplayabiliyorum, kusura bakmayın...

Mâlesef PRDGS operasyon çekilmiş hisselerden birisi. Çok kısa bir süre zarfında x10 yapmış durumda...!!!

Şimdi düzeltme döneminde ve ilk etapta fibo %50 düzeltmesini yapmış ve tekrar toparlamaya çalışıyor. Fakat ortalama direnç görevi görerek bugün için 13.99 'da set çekmiş durumda...

Ortalamanın görünümü de düşüş yönlü olduğunu teyit ediyor. Bu durumda tekrar 11.36 altına sarkarsa fibo %61.8 seviyesini görmesi içten bile değil... (9.26)

Eğer operasyon çekenler hisseyi tam olarak sağamamışlarsa bir miktar daha yukarı sürerek "gidiyormuş!" izlenimi vererek yeni alıcılar oluşmasını sağlayıp sonra yeniden satışları bitince hisseyi serbest düşüşe tekrar bırakacaklardır...!!! Olursa muhtemel seviyeler fibo %38.2 --> 14.69 ile fibo 61.8 --> 16.82 aralığında olur...

Eğer oyun sertleşirse 5.xx seviyelerine kadar yeni ve uzun bir düzeltme süreci yaşanabilir...

Şu an için durum pek parlak değil. Tekrar parlak olana kadar uzak durmakta fayda var...

Hisse çok yeni olduğu için farklı periyotlarda analiz yapamıyorum. Dikkat diyorum...!!!

Sayfa 745/1044 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •