Sayfa 745/1000 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Kur da masa tenisi.. Qatar edition
    Ne zorladınız ha...

2. -Borsaların pati çekmesi
    -Doların yine graflarda düz çizgi çekmeye başlaması(yani bir nevi zorla pati çektirilmesi)
    -Yerleşiklerin döviz satması yani Dthların azalması(bu topic de yani ekonomik okur yazarlığın tavan olduğu yerde bile bu net olarak gözüküyor en önemli sinyalim bu zaten) bu forumun yerleşikleri de satıyor sattığını söyledi.
    -Sosyal medyada takip ettiğim kişilerin -sayfaların birden ''Coin''ci olması

Son günlerde gördüklerim bunlar. Buna göre pozisyonumu alacağım ve artıracağım çok kişinin aksine faizde de düşüş bekliyorum veya tahmin ediyorum.zorla pati olayının bir mantığı olmalı diye düşünüyorum...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yabancı iki haftada 10 milyar dolar çıkardı, yerli 10,1 milyar dolar bozdurdu

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...durdu-6361178/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Çıpalı kura geçmişiz haberimiz yok....

20 lik bebelerin balya balya paraları ortaya saçtığı bir sistemde elimizdeki 3-5 kuruşluk alın terimizi korumaya çalışmak vatan hainliği gibi algılayan arkadaşlar lütfen o bebelerin balya balya paraları nasıl elde ettiklerini de sorgulasınlar....
    Kokocuyu,kendine cb koruması diyen(egm tarafından red edilen ama ne hikmetse cb konvoyunda videosu olan)balyacıyı,daha 3 sene evvel şahin e binerken şimdi 2-3 lüks arabası olan iyi aile çocuklarına söyleyecek hiç bir sözü olmayan bit yavrusu gelip burada benim 3 kuruşumu nasıl değerlendirdiğim hakkında yorum yapacak?

Varsa maçası yiyen buyursun....ben 30 yıl çalışıp,3-5 kuruş bir kenara atacağım ama benim vergilerimle semirenlerin yağdanlıkları gelip burada bize ders vermeye kalkacak,kimse kusura bakmasın,bu saatten sonra efendilik bekleyen az ötede oynasın....

5. İki senaryo sınır çizgisinde kıvranıyor, aşağı senaryo güncel, YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    AKP’li meclis üyesi Bülent Aydoğdu, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

AKP kongrelerinden fotoğraf paylaşımlarıyla dikkat çeken Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...betti-6361085/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by y.aras Yazıyı Oku
    -Borsaların pati çekmesi
    -Doların yine graflarda düz çizgi çekmeye başlaması(yani bir nevi zorla pati çektirilmesi)
    -Yerleşiklerin döviz satması yani Dthların azalması(bu topic de yani ekonomik okur yazarlığın tavan olduğu yerde bile bu net olarak gözüküyor en önemli sinyalim bu zaten) bu forumun yerleşikleri de satıyor sattığını söyledi.
    -Sosyal medyada takip ettiğim kişilerin -sayfaların birden ''Coin''ci olması

Son günlerde gördüklerim bunlar. Buna göre pozisyonumu alacağım ve artıracağım çok kişinin aksine faizde de düşüş bekliyorum veya tahmin ediyorum.zorla pati olayının bir mantığı olmalı diye düşünüyorum...
    Bu 128 Milyar Dolar ne oldu birader, bir haberin var mi ?

8. Bu arada,40 bin nüfuslu ilçemden son korona haberleri:2 hastanenin biri komple covide ayrılmıştı dün itibarıyla diğer hastanenin cerrahi serviside covide ayrıldı,aşı olanlardan 3 kişi yoğun bakımda(biri verilen ilaçları kullanmamış)dr un dediğine göre aşı sonrası 0 antikor oluşmuş,bu ülkenin gerçeği,bizi yönetenler ise kanal derdinde,yok mu şu soruya cevap;aşılar nerede???

Sayfa 745/1000 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •