Sayfa 75/1038 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Volvo tomofil ile Scania tır kafadan çarpışırsa ne olur?

https://youtu.be/vo7XmPMQgOA

Not : Arabadaki sürücü sn moruk'tur. Video test amaçlı trafiğe kapalı alanda çekilmiştir. Lütfen evinizde denemeyiniz. Alıcılarınızın ayarıyla oynamayınız. Tır ise Tavuk Lojistik A.Ş. ye aittir. Her iki aracın da kaskosu vardır.

İlginc Bi çarpışma
    Oto serit ihlali yapmiş. adam sofor cep telefonla oynuyo muhtemel
    Oteki de o suratte bunu fark etmemiş
    Buyuk sanş
    Frensiz carpişma
    O kamyona yanaktan carpmış olmasa, biterdi heralde
    Bundan sonra karsıdan gelenide goz ucuyla kesecez

3. Triger, fren diskleri, balatalar, klima gazi ha bugun ha yarin derken 3 kurus daha idareli kullanalim derken parca fiyatlari uctu gitti ayvayi yedik. Allah yardimcimiz olsun diycem de aklini kullanana yardim ediyor genelde.

bisey olmaz bana giren simdilik tek triger otekiler yakin vade lazim degil :-) zeytin peynir daha muhim
    not klima gazindan 90 girdi
    dedim klimaciya gereklimi
    heee cok gerekli
    kandirildim galiba haha napiym ya herseyi kontrol edemen ya o misal. buyur gel istanbula gezdiriym arac ici resmen buzhane :-)
    bende akil yokki kullanem yav :-)
    herkes kendini kendi taniycak
    bi gun askerdeyim 5 nisan 1996 da toros daglarinda bi yer gecit torende kafama ceviz gibi dolu dusuyo tak tak ses cikiyo benden yandaki heriften cikmiyo
    tamam dedim benim kafanin ici bos
    beyin yok yani
    o gun bugun rahatim ya
    ama volvo tomofili Allah kurtarmis Adam benim ruh ikizim olmali kac kez direkten dondum valla bende inan hatirlamiyom baktim direkten don don heyecansiz hayat az heyecan olsuna yaziyoz foruma sacma sapalak
    bana inanan varsa burdan benim gibi olsun. olamazda . olsun iste
    guzel vidyoydu cok tesekkur
    Son düzenleme : Moruk; 01-09-2018 saat: 21:17.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Volvo tomofil ile Scania tır kafadan çarpışırsa ne olur?

https://youtu.be/vo7XmPMQgOA

Not : Arabadaki sürücü sn moruk'tur. Video test amaçlı trafiğe kapalı alanda çekilmiştir. Lütfen evinizde denemeyiniz. Alıcılarınızın ayarıyla oynamayınız. Tır ise Tavuk Lojistik A.Ş. ye aittir. Her iki aracın da kaskosu vardır.
    Volvo da dinozor derisi var arkadas hayvan gibi araba. Bu kazayı şahin ile yaptığını düşünsene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

6. Moruk amirim selamini aldim. Soda icseydin benden, arkadaslar ismarlardi.

Bu arada 74+36 nin 100 etmemesi cok ilginc yav. 110 ediyormus kerata.

Gauss zibidisi de teee ilkokuldayken bulmus 1 den 100 e kadar sayilari toplamanin kolay yolunu. Mandira filozofunun da dedigi gibi tum buluslari tembeller yapmistir. Tekerlegi bulan kisi tembeldi. Kim tasiyacak o kadar yuku dedi ve buldu. Ama Lassa yi bulan kisi muhendis idi. Hissesi bilem var
    Bedelsizi de bulan cok tembel olmali. Kârı dagitmaynan ugrasana kadar dagitmis gibi yap para sirkete kalsin.

Aslinda tum genellemeler gibi bu genelleme de yanlistir tezinden hareketle yeni ay, ilk dördün, son dördün, dolunay döngüsünde hicri takvimin 11 gün kisa surmesi sebebiyle hicri bir yil miladi bir yildan daha kisa surer. Pluton da 1 gun dunya gunuyle 45 gun iken jupiterde 566 gundur. Yarin bulusalim dedin ni ayvayi yedin. 500 küsür gun bekle. Kiz terk eder valla. Ne demisler servis bekletilmez, beklenilir. Basamakta durma otomatik kapi carpar. Emniyet cekici camdadir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    İlginc Bi çarpışma
    Oto serit ihlali yapmiş. adam sofor cep telefonla oynuyo muhtemel
    Oteki de o suratte bunu fark etmemiş
    Buyuk sanş
    Frensiz carpişma
    O kamyona yanaktan carpmış olmasa, biterdi heralde
    Bundan sonra karsıdan gelenide goz ucuyla kesecez
    Yanaktan çarpışmalar fiziksel olarak en tehlikelisidir sn moruk. Small overlap diye geçer. Small overlap testlerinde markaların çoğu başarısızdır.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Osman çağırdı geldik peh, kısada denerim başarısız olursa giderim, herşeyi ben bilirim bana sorabilirsiniz heh

Sayfa 75/1038 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •