Sayfa 75/491 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 3928 madde; 593 - 600 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Bazi araci kurumlardan lot alti alis-satis islemi yapiliyor bildigim kadariyla.
    Araci kurumunuza sorun onlar yardimci olacaklardir.Herkese hayirli bayramlar...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İyi bayramlar.tum bankalara sordum hicbiri yapmiyor.araci kuruluslarin da bircoguna baktim yapan yok gibi.hibe edin diyen var 2 bin kusur para yapiyor.en azindan kusurati olan varsa hem benim isim gorulur hem kusurattan kurtarmis olurum diye dusundum.

Alıntı Originally Posted by theufuks Yazıyı Oku
    İyi bayramlar.tum bankalara sordum hicbiri yapmiyor.araci kuruluslarin da bircoguna baktim yapan yok gibi.hibe edin diyen var 2 bin kusur para yapiyor.en azindan kusurati olan varsa hem benim isim gorulur hem kusurattan kurtarmis olurum diye dusundum.
    Borsada 1 lot altında satış olmadığına göre,,kuruluş esnasında hisse aldınız herhalde,,,,o zaman borsaya bildirin,aracı kuruma danışın,onlar paraya çevirir.
    Bayramdan sonra benim aracı kurumla bir görüşeyim bakalım.

Hayırlı Bayramlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Borsada 1 lot altında satış olmadığına göre,,kuruluş esnasında hisse aldınız herhalde,,,,o zaman borsaya bildirin,aracı kuruma danışın,onlar paraya çevirir.
    Bayramdan sonra benim aracı kurumla bir görüşeyim bakalım.

Hayırlı Bayramlar.
    Merhaba,
    Evet senet olarak dededen kalma ama araci kurulus akyatirim.onlar islem yapmiyor.diger tum bankalarada sordum islem yapmiyorlar.siz de sorabilirseniz cok sevinirim.simdiden tesekkurler.
    İyi bayramlar.

5. Bölünmelerden dolayı elimde çok fazla küsüret hisse kalmıştı geçen ay aracı kurumum istersen sat dedi.OYAK YATIRIM.Virmanmı yaparsın hesapmı açarsınız bilemem ama bir görüşün.Lot altı pazarında satış yaptılar.Herkeze iyi bayramlar.

Alıntı Originally Posted by theufuks Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Evet senet olarak dededen kalma ama araci kurulus akyatirim.onlar islem yapmiyor.diger tum bankalarada sordum islem yapmiyorlar.siz de sorabilirseniz cok sevinirim.simdiden tesekkurler.
    İyi bayramlar.
    Bu senet,,,fiziki kağıt senet mi,,yoksa dijital ortamda hisse mi?
    Eğer dijital ise satabilirsiniz,,fiziki kağıt ise,değeri bitmiştir.
    28 Kasım 2012
    ELİNDE, KASASINDA, YASTIK ALTINDA FİZİKİ HİSSE SENEDİ BULUNANLAR DİKKAT!!!

2005 yılı itibariyle Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kayden izlenmesine başlanan sermaye piyasası araçları için hak sahibi bazında kaydileştirme süresi, kanun maddesinde öngörülen 31 Aralık 2012 tarihinde sona erecektir.

Hisse senetlerini, Yatırım Fonlarını fiziken elinde bulunduran yatırımcıların, 31.12.2012 tarihine kadar aracı kurumlara, bankalara ve/veya ihraççı şirketlere başvurarak hisse senetlerini kaydileştirmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız. 2013 itibariyle, kaydi sisteme girmemiş, yani dijital ortama aktarılamamış basılı hisse senetlerinin maddi değeri kalmayacak Eğer bu işlem yapılmazsa kağıtlar tamamen değerini kaybedecek. Hisse senedi sahibi kağıttan hak talep edemeyecek ve elde kalan hisseler o şirketin sahiplerinde kalacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Şirketin sahibi,Votorantim,maalesef,paraya kondu.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bu senet,,,fiziki kağıt senet mi,,yoksa dijital ortamda hisse mi?
    Eğer dijital ise satabilirsiniz,,fiziki kağıt ise,değeri bitmiştir.
    28 Kasım 2012
    ELİNDE, KASASINDA, YASTIK ALTINDA FİZİKİ HİSSE SENEDİ BULUNANLAR DİKKAT!!!

2005 yılı itibariyle Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kayden izlenmesine başlanan sermaye piyasası araçları için hak sahibi bazında kaydileştirme süresi, kanun maddesinde öngörülen 31 Aralık 2012 tarihinde sona erecektir.

Hisse senetlerini, Yatırım Fonlarını fiziken elinde bulunduran yatırımcıların, 31.12.2012 tarihine kadar aracı kurumlara, bankalara ve/veya ihraççı şirketlere başvurarak hisse senetlerini kaydileştirmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız. 2013 itibariyle, kaydi sisteme girmemiş, yani dijital ortama aktarılamamış basılı hisse senetlerinin maddi değeri kalmayacak Eğer bu işlem yapılmazsa kağıtlar tamamen değerini kaybedecek. Hisse senedi sahibi kağıttan hak talep edemeyecek ve elde kalan hisseler o şirketin sahiplerinde kalacak.
    Anayasa Mahkemesi bahsettiğiniz maddeleri iptal etti. Aşağıda vereceğim linke tıklayarak ayrıntıları görebilir siniz.

http://www.yibitasyozgat.com/inc/upl...%C4%B02016.pdf

Sayfa 75/491 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •