Sayfa 752/1005 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Belkide badem sadece seçimi kurtarmak için hamle yapıyordu. Secimi 5 yilligina garantileyince salmistir mücadeleyi.
    bu sonucu RTE bile beklemiyordu bana göre bütün bakanları millet vekili yaptı nedenini herkes biliyor ,18 anket ortalamasında %45-46 geçemiyordu.HDP den muhafazakar kürt oyları , ince tarafından kayan oyla , %49.50 buldu.Meralin oylarıda SO kaydı %2
    KK kazana bilmesi için 1 milyon RTE den 2.5 milyonda SO nın oyunu alması gerekiyor bunun olması zor , ikna edilirse KK şuanda konuşulan referandum olayına dönülmesi için çalışmalar olduğu.
    Yani yine başa döndük tamam mı devam mı
    FORMASYON AVCISI -53

2. Akşam seansındaki rakamla makas kabaca 100 puan. %2 yapar fark yapar spot ile

Ereğli Haziran vade spot farkı %6
    Thyao Haziran vade spot farkı %6,6
    Tüpraş Haziran vade spot farkı %6,7

Vadeli kontrat kabaca %4 bir eksi açılışı fiyatlıyor şuan pay vadeliler ile kıyaslarsak. Bugün taban olan ekip direk taban olursa -%3 civarı yapıyor piyasa diğer kağıtlar nötr alırsak.

Hep atayiz gençlerden oldu.
    Sokaktaki telefoncu dayılar ile sandıkta hesaplaşamadı.
    Varlık savaşına girdi.
    Gençlik işte

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Bademspor'un seçim için borsayı tuttuğu aşikar ama daha ikinci tur var. Belki 5000 üzeri bir atak deneyebilir. Sinan Oğan Rte'ye destek verirse borsadaki belirsizlik kalkar diye de alabilirler. Oğan eğer Kılıçdaroğlu derse bugün taban olanlar toparlar ama belirsizlik devam eder. Bekleyip göreceğiz.

5. başarısızlık halinde bolu belediye baskanı Tanju Özcan bence partinin basına gecmeli uzun yıllar domine edebilir siyaseti ...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bugün çok fena dayak yemiş gibiyim

VİOP30 günlük de YapıKredi Yatırımı bugün de ütmüşler görünürde, ama bunun acısını çıkarabilir,

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bugün çok fena dayak yemiş gibiyim

VİOP30 günlük de YapıKredi Yatırımı bugün de ütmüşler görünürde, ama bunun acısını çıkarabilir,
    Yapı Kredi acını nasıl çıkaracak acaba.... yarın yükselterek mi....

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
     Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    başarısızlık halinde bolu belediye baskanı Tanju Özcan bence partinin basına gecmeli uzun yıllar domine edebilir siyaseti ...
    İlhan cihaner olmalı, ama sezgin tanrıkulu varken bi Atatürkü çü hele milliyetçi tanju ile ilhana sıra gelmez.
    Another day in paradise

Sayfa 752/1005 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •