Sayfa 753/1030 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. zaten daha tanıklar dinlendiğine göre, bugün bir karar çıkmayacak. sadece bundan sonraki dönemlerde yargılama nasıl devam edecek onu söyleyecek mahkeme. yani ev hapsine devam, ya da ydışı çıkış yasağının kaldırılması vb.

2. Dolardaki ani hareketlerin sebebi tamamen bilgi kirliliğinden kaynaklanan spekülatif hareketler. Her yerde acayip açıklamalar dönüyor. Bazıları iş bir sonraki oturuma kaldı derken bazıları salıverileceğini söylüyor en sağlıklısı resmi sonucu beklemek. Haberlere fazla itibar etmeyin.

3.  Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Bakalım 1 hafta sonra durumlar ne olacak.
    Rica ederim hakkımızda hayırlısı olsun.

4. Rahibi suçlayan 2 yıldır tutuklu kalmasını sağlayan gizli tanığın ifade değişikliği. ver mehteri ver yargı bağımsızmış.

LEVENT KALKAN: İFADEM YANLIŞ ANLAŞILDI

Duruşmanın kilit isimlerinden biri olan Levent Kalkan iddianamedeki 15 Temmuz darbe girişimine katılan bazı FETÖ’cülerin Brunson’ın dua evinde saklandıklarını duyduğunu ve bunu Yılmaz Demircan adlı kişiden duyduğunu söylemişti. Mahkeme Yılmaz Demircan’ı çağırdı ve Levent Kalkan ile yüzleştirdi. Yılmaz Demircan mahkemede ‘Bu evde ben sadece Korelileri gördüm’ dedi. Mahkeme başkanı bu sefer Levent Kalkan’a ‘hani FETÖ’cüler burada kalmıştı’ demiştin deyince de Levent Kalkan ilginç bir yanıt verdi ve ‘Sayın Başkan ben böyle bir şey söylemedim.’ dedi.

5. Merhaba arkadaşlar bugün TL mevduat için oran alan paylaşabilirmi teşekkürler

6. Dolari bilemem ama.. Goreceksiniz bu firsatta borsa cikiyor.. Ama birilerinin kucagina birakip kacacaklar.. Hemde akşamüstü

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

185K için Halk 32gün %25...
    Teb %24.75...
    Anadolu bir gün valorlu (nakit oldugundan) %26.5...
    Deniz %25....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

8.  Alıntı Originally Posted by Antonyo Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar bugün TL mevduat için oran alan paylaşabilirmi teşekkürler
    Burgan 32 gün 26.25%

Sayfa 753/1030 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •