Sayfa 757/1005 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: Viop LI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    TCMB efektif satış kuru 19.55'ti. 23.71 ve 23.65'ten de çıktım kardeşim. Sana bir adet ikram ediyorum, afiyetle ye emi:
    Dolar alıp satan 10 milyon vatandaş vardır ülkede. Ayrıca bunu yaptığına dair mesaj varmı forumda surda burda . Yoksa ben 1 den aldım 1000 den sattım. Benim ki kuruşlu değil kusura bakma.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Ons umrumda değil ama ons nick trade eden 3 kişi var forumda. Dua edin düşsün.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Ons umrumda değil ama ons nick trade eden 3 kişi var forumda. Dua edin düşsün.
    secbul totem yaparız yeter ki sen yanıl...Havuç yemeyi ihmal etme.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    akçay
    şanslı adamsın ne diyelim nazar değmesin.
    yok be abi burda tırmalıyoruz şubatta aldıgım araba kadar kazanamamışım viopta...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Halbukisi boşuna kızıyor, bazıları doğuştan şanslı doğuyor napalım Ayasofya abi de fakir doğmuş benim kibin fakir ölecek bunu kabullenemiyor.
    Dayucum bizim ekonomist ve yönetim ekibi geçen sene bankalar ve BIST şirketleri deli kar ettiler görüyor. Dolayısıyla asıl sorunları deneme yanılma ile bulacaklar. Şuan yanlış yoldalar şimdilik Arap sabunu ile idare edecekler sabun bitince imam pamuğu tıkayacak. Ben öyle görüyorum

6. Bakan yardımcısı adayım secbul...Resmi gazeteyi bekliyorum.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Bakan yardımcısı adayım secbul...Resmi gazeteyi bekliyorum.
    Tam Aziz Nesin lik vaka.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. Bosporus abi hoşgeldin. Crash otobanda yaz da gönül rahatlığıyla longlayalım

Sayfa 757/1005 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •