Sayfa 76/178 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1417 madde; 601 - 608 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. biraz önce bir dostumuz bana wat saptan teşekür etti...9,20 den benim yorum yapmam üzerine almış....oysa benim maliyetim bile 10,30 da... ben aldıktan sonra zaten bir kaç gün düşmüş idi...ben en düşük 9,60 ları gördüğünü hatırlıyorum ama nasıl olduysa 9,20 den almış... inşALLAH hep birlikte kazanmaya devam ederiz...bebek hisse bu zamanda bulmak çok zor...biliyorum bazen sabretmek zor ....ky hareketli hisseleri seviyor...ama vakti geldiğinde çok ekmek yedirecek bu teknosa...tıpkı gesan gibi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Yazmaya devam edin sayın Keko

Emeğinize sağlık, teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur dostum..ben hala eskilerde kalmışım...bayağı tenhalaşmış da benim haberim yokmuş...şimdilik en canlı topik bile en fazla 50 kişi...önceleri 300 kişiler birikiyordu...tam bir hindistan trenlerine benziyorlardı...diğer platformlarda insan analiz bile yapamıyor..burada yaz yazabildiğin kadar...

3. biçimsiz tahtacı gene dogradı tahtayı bakalım 10-15 gunu kaldı bilançoya...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Tahta iyi durumda..iyi gelecek 3.çeyrek ve sezon denilen son çeyrek bilanço var..
    Hedefe kadar disiplin..!

5. Solar Çözümleri Türkiye, AB ve Orta Asya'ya Genişletecek Yeni Uluslararası Ortaklık

PERRYSBURG, Ohio, 18 Ekim 2022 /PRNewswire/ -- Dünyanın en güçlü, yenilikçi ve dayanıklı güneş panelleri ve camlarının önde gelen Amerikalı üreticisi Toledo Solar Inc ve büyük ölçekli, gelişmiş malzeme üretiminde dünya lideri KordSA ESG'de operasyonel mükemmellik ve liderlik konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip olan şirket, bugün Toledo Solar'ın türünün en iyisi, ince film güneş teknolojisini Avrupa ve Orta Asya'ya getirmek için ortak bir ortaklık ve stratejik ittifak duyurdu.

TSE ve KordSA arasındaki bu yenilenebilir enerji ortaklığı, küresel olarak acil siyasi ve ekonomik gerçeklere bir yanıttır. Acil küresel iklim endişeleri ve uzun vadeli sürdürülebilirlik girişimleri ile birleştiğinde, Avrupalı ​​hükümet liderleri, şirket yöneticileri ve sıradan vatandaşlar, genişletilmiş güneş enerjisi çözümlerine yatırımları hızla artırıyor. Sabancı Holding Grubu'nun bir kolu olan KordSA, Toledo Solar'a yatırım yaptı ve Türkiye ve Orta Avrupa başta olmak üzere Avrupa kıtası ve Orta Asya'da Toledo Solar fabrikalarının lisans haklarını aldı.

"KordSA, sürdürülebilir bir yaşama derinden bağlı ve iklim teknolojileri için ekipman alanındaki fırsatları aktif olarak takip ediyor. Toledo Solar'ın yönetim felsefesi ve teknolojisinin KordSA'ya çok uygun olduğunu gördük. İnşa edilecek planları hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. bu stratejik ittifak sayesinde." KordSA CEO'su İbrahim Özgür Yıldırım şunları söyledi:

Toledo Solar'ın çerçevesiz, tamamı cam, ince film ve ultra dayanıklı güneş modüllerinin metrekare başına üstün gücü, endüstri lideri düşük karbon ayak izi ve geri dönüştürülebilirliği, onları Avrupa'daki evlerin, işyerlerinin ve fabrikaların çatıları için ideal bir çözüm haline getiriyor. . Bu yeni işbirlikçi ortaklık ile Toledo Solar ve KordSA, Gigawatt (GW) kapasite oluşturmak ve teknolojinin benimsenmesini çatının ötesine, Avrupa büyüklüğündeki güneş çiftliklerine (5 ila 50 MW) ve hızla büyüyen yüzen güneş enerji sektörlerine genişletmek için birlikte çalışacak. Bina güneş enerjisi (BIPV), Otomotiv (AIPV) ve Tarım (AgriPV).

6. KordSA ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Fabrika dağıtımlarını küresel olarak hızla ölçeklendirirken, en yüksek operasyonel mükemmellik, insan kaynakları geliştirme ve çevre yönetimi standartlarını belirleme ve sürdürme konusundaki kanıtlanmış uzmanlıkları benzersizdir. Toledo Solar Inc.'in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Aaron Bates, bu stratejik ortaklık, Avrupa'nın daha fazla enerji bağımsızlığı ve dayanıklılığı elde etme dürtüsüne anlamlı bir katkı sağlayacak. Asya'nın güneş enerjisi kapasitesi ve enerji bağımsızlığı sorumlu bir şekilde. Dünya, yükselen enerji taleplerini karşılamak için çok uzun süredir rakip ülkelere bel bağlamış durumda. Ortaklığımız, dünya genelindeki ulusların enerji bağımsızlığı için geleceğin başlangıcıdır."

7. https://look-travels.com/toledo-sola...collaboration/

haberin türkçe linkini bulamadım...googleden ingilizcesini gördüm...daha önce teknosa yetkilileri ne diyordu ?? biz ges te öncü olmak istiyoruz diyorlardı...forumda yapılan son paylaşımlarda da harıl harıl ges işlerinde çalışacak eleman yetiştirdikleri paylaşılmış idi...ben sanki sabancıların ges işini teknosa üzerinden yürüteceklerini hissediyorum...

çünkü bulmacanın tüm parçalarını bir araya getirdiğimizde bu ortaya çıkıyor...kordsa benim bildiğim türkiyede bu işi yapacak alt yapısı yok...teknosanın ise var...çok ilginç ve güzel haber...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. arkadaşlar teknosa yetkilileri sürekli biz türkiyede ges konusunda öncü olmak istiyoruz diyorlardı...açıkçası biz de buna hiç bir anlam veremiyorduk...çünkü bunun ile ilgili hiç bir belirti yoktu...kordsanın ges konusunda amerikanın vede dünyanın önde gelen şirketi olan toledo solar ile yaptığı anlaşma artık şimdilik çok anlam kazandı....kordsanın ges konusunda türkiyede hiç bir alt yapısı yok...ama teknosaya bağlı iklimsanın fazlası ile var...hatta ges konusunda eleman bile yetiştiriyor...teknosa bu konuda öyle güzel bir altyapı hazırlamış ki ges kurmak isteyenlere akbank aracılığı ile kredi bile sağlayabiliyor...yani sabancılar bu işe teknosa aracılığı ile çok asılıyorlar...

Sayfa 76/178 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •