Sayfa 761/987 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

NAS % 12 fayiz demek, % 14 kısık ateş oluyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    kar adam , işyerinin olduğu ilçenin belediyesine git , orada da vergi çıkmış olabilir. tabela vergisi bilmem ne vergisi falan yazarlar sonra kalırsın öyle borçlu.
    Onuda ( e- haciz) büyükşehir belediyesi geçen sene yaptı zaten..Olmayan tabelanın reklam vergisi,+ verginin vergisi faizinin faizi.. Yapılandırma döneminde ödedim, kurtuldum...
    Tabelayı sonra söküp,kenara kaldırmıştım,onu da hurda toplayanlar gece vakti çalıp götürmüşler..
    Şimdi iflas eden kapanan Tükkandan geriye,vergi borçları,e haciz tebligatları kaldı..

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    icerik neymis ? ne kadardi ki borc?

ben yilda 100 bin tl den fazla vergi oduyorum.200 tl lik bir odemeyi atlamisim diye e haciz geldi hemen kaldirdim.manyak bunlar
    Çook para lazım çoook! bugün ilk kez cep tel. Gelir idaresinden mesaj geldi;arabanızın ilk 6 aylık vergisini ödemeyi unutmayın diye,benim arabadan gelecek 200 tl ye kaldılarsa vay ki vay....

4. 9% üzeri faiz hiç bir şekilde ahireti kurtarmaz. 9% altından kanaat notu ile sırat geçilebilir.

5. iffet :13,32 kıstırmışlar cama kafasını

neredesin egeduk ustad

bosporos zaten iffet yere dusunce kaldırmıyor

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    iffet :13,32 kıstırmışlar cama kafasını

neredesin egeduk ustad

bosporos zaten iffet yere dusunce kaldırmıyor
    Cam tam kapanmadı ama.
    İffet çırpınıyor. Kurtulacak gibi.
    13,3469

7.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    9% üzeri faiz hiç bir şekilde ahireti kurtarmaz. 9% altından kanaat notu ile sırat geçilebilir.
    0 faiz cennete gider 9 faiz cennet manzaralı cehennem kıyısı 14 faiz cehennem kıyısına uzak bölgeler 19 faiz cehennemin dibi mi yani hiç bir şey anlamadım ben bu işten töbe töbe
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Onuda ( e- haciz) büyükşehir belediyesi geçen sene yaptı zaten..Olmayan tabelanın reklam vergisi,+ verginin vergisi faizinin faizi.. Yapılandırma döneminde ödedim, kurtuldum...
    Tabelayı sonra söküp,kenara kaldırmıştım,onu da hurda toplayanlar gece vakti çalıp götürmüşler..
    Şimdi iflas eden kapanan Tükkandan geriye,vergi borçları,e haciz tebligatları kaldı..
    Bunlari yazmaniz bence cok degerli.

Is kurmayi dusunenler icin cok iyi bilgiler.

Emeginize saglik.

Sayfa 761/987 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •