Sayfa 763/1000 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    İyi de böyle kurumlardakilerin ciğerinde, birisi höt diyince rüzgar gülü gibi yön değiştirme yok mu? Yarın okkası daha ağır birisi höt dese yine değişirler.
    Trump cok baskin
    Forum acildigindan beri yaziyorum bu konuyu
    Fed ztn trump yokken bile cok dönüyordu hep bu doner tavırlarıni gorduk simdi trump baskisiyla iyice döndü
    Taa forum acildigi günden beri trump varken globalde dolarin isi cok zor diyorum trump giderse dolar rahatlar
    Tl icin ekonomi pert secim riski var erken secim olabilir sonucunda secim sonrasi rte tekrar aktif olabilir riski var ama ben dolar tl den cok umutludum hatta subat martta 6 uzeri kesin diyordum
    Bu 4 ocak dan beri fedin yaptiklari tedirgin etti beni
    2.5 trilyon basmış borsalari 10 yildir balon gibi sisirmis az bir satis gelince piyasaya...artik ohaa yapmaz deniyor bu kadarini.
    Bugün wsj de bilanco kucultme isi bitecek haberi cikti
    Yarin qe4 de cikar
    Dünyanın basina bela oldu bu fed

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Erdoğan: Şu anda döviz düşmeye başladı, 5.2 filan buralara düştü doların durumu bu. Sıkı tutacağız, iyi duracağız. Bunların hepsi gelip geçici.

Sn.Erdoğan sanırım sıkı para politikası devam edecek demek istiyor. Sıkı tutacağız ?!?!
    Dolara borsacı kafasıyla hisse senetleri üzerindeki baskı tarzı müdahale ettikleri aşikar. Ama bu çok tehlikeli bir müdahale. 2 olumsuz haberin peş peşe gelmesi doları kontrol edemeyecekleri seviyeye sıçratabilir.

3. Dolar ile ons alabileceğim bir banka var mı ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erdogan konusmasin bur hafta emin olun dolar 4.5 euro 5 borsa 120bin endeks gorur

SM-G9650 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by volkanrentacar Yazıyı Oku
    erdogan konusmasin bur hafta emin olun dolar 4.5 euro 5 borsa 120bin endeks gorur

SM-G9650 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    RTE önemli değilde,
    Fed 2019 da 1kez dahi faiz artırması zor gibi,
    Eğer fed faiz artirmayacagim derse o zaman doların isi çok zor.

Y.t.değildir.....
    Son düzenleme : 380v; 26-01-2019 saat: 11:31.

6. Sunu iyi düşünmek lazim,
    Dolar artacaksa yabancı dolarını 5,4-5,26 arasi bozdurdu,88k den 102k kadar hisse maliyetlendi belki de daha yüksekten hisse maliyetlenecek,
    Hadi diyelim hisseden %30 karla ayrıldi,
    Burdakilerin beklentisi 7 liradan dolar alacaksa yabancı zarar edecek,
    Kısaca şöyle bir soru soralım dolar yukselecekse yabancı dolar bozdurup hisse alır mı..

y.t.değildir....

Burada Pazar fiyatları uygun marketler yüksektir diye boş konuşan bir arkadaş vardı nerede o ? Simdi canlı fiyatları paylaşacağım Eskişehir merkez pazarindan ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. AK Parti'li İsmet Yılmaz: Adayımıza oy vermeniz kıyamet günü beraat belgelerinizden biri olacak.

Fed denen lanet sey su zihniyeti yine kurtarir mi oyle bir zamanda canbazlik yapiyorlar ki ne hikmetse secim onlerine denk geliyor
    Boyle devam edicez galiba akp batircak fed kurtaracak

Sayfa 763/1000 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •