Sayfa 765/1032 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Eveeet Hulkcular hadi gene iyisiniz, Trump amca, Halkbank hakkında talimat verecem demiş, bu haberi de papaz olayı gibi *** mi edecek yoksa adam gibi davranıp adam olacak mı?
    Cuma kapanış fiyatları sonucu bankaların PD/DD oranları:
    GARAN: 0.70
    AKBNK: 0.66
    İŞCTR : 0.42
    YKBNK: 0.36
    VAKIF : 0.36
    HALKB: 0.31
    İşte bu sıralama gerçeğin ta kendisidir, ve Hulk feyk meyk yapsada sonunda performans gerçekliği değişmeyecektir. Pazartesi 7.08 üstü gaplı açıp yukarı roketlerse benim tanıdığım hulk o gapı bir gün mutlaka kapatır.

2. Az bi hayal ettik vurdunuz gerçekleri yüzümüze. Cikmadik candan umuz kesilmez mis

3.  Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Az bi hayal ettik vurdunuz gerçekleri yüzümüze. Cikmadik candan umuz kesilmez mis
    cegirge internette şuan halkbank tavan diyenler var. bir ALLAH ın kulu da hlgyo bırak tavanı yükselir diyemiyor.

halkbank milyar dolarlık kağıt. hlgyo 100 milyon tl lik kağıt. tam bir akıl tutulması tam bir beyine tecavüz var. halkbank 10 giderse bu ufak kağıt 20 30 gitmeli mantıken ufaklığından. 1 hafta tavan gitmesi lazım halk gyo gibi ufak kağıdın normalde. aha beynime kaynar sular indi.

bu HALK GYO nasıl bir kağıtmış full maldayım valla uykum kaçtı moralim bozuldu milllet tavan tavan yazdıkça.

bir ben sevinemiyorum ne güzel gene umutsuz he 65 olur diye işe gidecektim millet tavan diyor bankaya huzurumu kaçırdılar..

4.  Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Az bi hayal ettik vurdunuz gerçekleri yüzümüze. Cikmadik candan umuz kesilmez mis
    Hayalden zarar gelmez çekirge.P.tesine kadar hayal et.P.tesi inşallah suya düşmez hayallerin gerçek olur.Ha gerçi senin hayallerin en az çift hanelidir o yüzden p.tesi tavanı senin hayallerine yetmez herhalde.Olsun beklersin ayın 11'ine kadar belki olur.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    ben hazırım cegirge sen hazır mısın ?
    emrinde ordun olacak istihbarat olacak hazine yargı emrinde olacak bi işi çözemeyeceksin buna kim inanır
     Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    haber gelcek hazırmıyız ?
    vay be cegirge

6.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    haber gelcek hazırmıyız ?
    663 kırarak fake attı geldi 648 i kırarak fake attı şimdi haber gelmeli. herkesi doğradı soğan katıp satırla pincik etti. benim hissede 300bin tl işlem oldu. bir bekleyiş var.
    hadimu'l-harameyn eş-şerifeyn ne demek google da arıyoruz. kelime dağırcağımız gelişiyor alt tarafı halkbank grubu kağıdı aldık ne hallerdeyiz.
    halkbankasında desen tamamlandı haber bekliyoruz. benim kağıdım halk gyo da haber bekliyor. kısacası haber bekliyoruz. belki cuma namazı sonrası trump camiden çıkınca.
    vay be cegirge uykum kactı benim kağıt ne yapar

.............
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

8. Sn proleter
    Yanlış anlamayın ama GYO şirketleri bu sene zor şartlardan geçiyor. Neden diye sorarsan faizler çok yükseldi ve gayrimenkul satışları çok azaldı diye her taraftan duyuyoruz. Şimdi siz bir düşünün 200 milyar çektiniz ve 10 yıl sonrasi için atıyorum 400 milyar ödeyecek siniz deseler siz alır mısınız bu şartlar da. Ama faizler düşükken eskiden 200 milyara 300 milyar ödüyor du, Neredeyse iki kat fark var. Gerisini siz düşünün. Su an sizin seçtiğiniz sektör baya zor dönemden geçiyor. Ama belli olmaz tabi belki halkbank ile beraber yükselebilir ama ben zor derim. Tavsiye içermez Şahsi düşüncem dir.

Sayfa 765/1032 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •