Sayfa 767/1006 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    hangi bankada eft limiti ücretsiz 500 000 tl fiba mı aktifbank mı
    aktifi bilmem ama fiba da 500k yı internet üzerinden ücretsiz eft yapabilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    hangi bankada eft limiti ücretsiz 500 000 tl fiba mı aktifbank mı
    Aktifte 500 k.

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    aktifi bilmem ama fiba da 500k yı internet üzerinden ücretsiz eft yapabilirsiniz.
    Fiba da EFT 500k ücretsiz se çok iyi ben bilmiyordum teşekkürler.

4. Aktifbankta tüm eft - havale ve swıft ücretsizdir. hatta ptt den para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Ancak bazı ince işler vardır. Bunları başınıza geldikçe öğreniyorsunuz. ( yaşayarak öğrenme süreci ) Misal , internetten günlük eft 200 bin tl. dir. Bunu hülle ile aşabiliyoruz. ( müşteri temsilcinizle iyi ilişkiniz varsa cep telefonunu bilirsiniz. EFT talimatı dilekçeyi yazar resmini watsaptan atarsınız. sınır kalmaz. )

Fiba da 500 bin günlük limitli eft Kiraz hesabı bulunanlara ücretsizdir. Bu nedenle kiraz süreniz bittiğinde bakmadan eft yaparsanız öpüyorlar.

5. Burgan ( güldüren ) , TEB ( marifetli ), Alternatif ( vov ) hesaplarınız işlediği sürede eftler ücretsizdir.

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Aktifbankta tüm eft - havale ve swıft ücretsizdir. hatta ptt den para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Ancak bazı ince işler vardır. Bunları başınıza geldikçe öğreniyorsunuz. ( yaşayarak öğrenme süreci ) Misal , internetten günlük eft 200 bin tl. dir. Bunu hülle ile aşabiliyoruz. ( müşteri temsilcinizle iyi ilişkiniz varsa cep telefonunu bilirsiniz. EFT talimatı dilekçeyi yazar resmini watsaptan atarsınız. sınır kalmaz. )

Fiba da 500 bin günlük limitli eft Kiraz hesabı bulunanlara ücretsizdir. Bu nedenle kiraz süreniz bittiğinde bakmadan eft yaparsanız öpüyorlar.
    swift masrafı yok, muhabir masrafı ortalama ne kadar?

7. Çok kasıyor bu faiz oranları ile ilgili Fiba. Vereceksen ver kardeşim oranı işte, FX makasları aktiften düşük (şimdilik)o açıdan kullanıyorum, onun dışında Burgan'ın 250k sınırı problem. ING desen bir yıldan sonra sıkıntı... 20 bankada hesap oldu ya, 90'lı yıllara döndük yemin ederim.

8. Yarın devlet bankalarını araştıracağım özellikle vakıfbank ve vakıf katılım
    duyumlarıma göre 1 milon ve üstüne 16 alan olmuş 32 güne ama hangisi bilmiyorum.

Sayfa 767/1006 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •