Sayfa 767/1005 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Viop LI

1. Spot güçlü değil. Dipten zayıf bir tepki verdi bence ..

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Spot güçlü değil. Dipten zayıf bir tepki verdi bence ..
    Haklısın @emregunes, en iyi alıcı YapıKredi ve Garanti Yatırımın neden mal aldığını herkes bilir!

SPOT,

3. Fırat Kozok
    @FiratKozok
    ·
    10d
    Kıdemli bir Türk yetkili, piyasalarda fiyatlanan dev faiz artışı tahminlerinin bugünkü kararla gerçekleşmeyebileceği konusunda uyardı.
    @business
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Pala spotta mal toplayamıyor bence, aşağı bassa bu sefer de eldekinden olacak. Çok sıkıştı grafikler. Bakalım bakalım napacak.

5. Şöyle aşaya sağlam bir iğne bar atsa ordan fışkırtma yabsa aslında fena olmaz. Hem günün dibinden lönklerdik konu komşu tüm mahalleli, fırsat vermiyor zalım gram gevşemiyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şöyle aşaya sağlam bir iğne bar atsa ordan fışkırtma yabsa aslında fena olmaz. Hem günün dibinden lönklerdik konu komşu tüm mahalleli, fırsat vermiyor zalım gram gevşemiyor
    Ben olsam bi iğne atarım, herkes şok olur, noluyo derler. Sonra şaaak bi iğne daha, bi iğne daha! Durun derler, galiba bunda iğne çok, hepsi çil yavrusu gibi dağılır sonra.
    Nasıl? Benden tahtacı olur değil mi?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

KAMU BANKALARI PPK KARARI ÖNCESİ DÖVİZ ALIMI YAPIYOR
    Kaynak: Bloomberg

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şöyle aşaya sağlam bir iğne bar atsa ordan fışkırtma yabsa aslında fena olmaz. Hem günün dibinden lönklerdik konu komşu tüm mahalleli, fırsat vermiyor zalım gram gevşemiyor
    Bir şeyi kırk kere dersen olur derler borsada işlemiyor ama bu. Ben 40 kere bu borsa çıkar dedim çıkmadı, kimileri 40 kere düşecek dedi düşmedi de. Borsanın 7-8 bin bandına oturmasını beklerdim, şaşkınlıkla izliyorum hala. Ama daha da düşerse şaşırmam. Öyle garip bi durum

Sayfa 767/1005 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •