Onemli Gunler Banner
Sayfa 776/948 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Kurmuşsun çarkı ky yı sövüşleyip duruyorsunuz.
    İsminde güzel EMEK Çİ KARDEŞ

2. Ged la kafa bulma,.

3. sizden önce buraya DRC78 nickli uygargil nickli arkadaşlar geldi..

verdiler gazı gittiler.. )

mesela drc78 sürekli kademeleri kaldırıyordu hey gidi..

siz diyorsunuz burayı ele geçirmişsiniz falan benim elimde bugün itibariyle özbal lotu kalmadı. 2,50den zararına verdik geçti..
    çok az hissem kaldı o da genel kurulda soru sormak için saklıyorum..
    bu özbal aldığımdan beri borsa tarihinde görmediğim oyunların hepsini gördüm tekrar baştan yazmim inan yazmaktan sıkıldım..

biz şuan ne yapacağız pek:
    i bu işte bize sahip çıkacağına inandığımız mercii olan SPK ya gerekli şikayetleri yapacağız..

Avukat arkadaşımız dosyayı hazırladı eli kulağında başvuracak onun haricinde bireysel başvurularımızı yaptık elimizden bunlar geliyor ne yapalım.. bizler küçük yatırımcıydık ama özbal sayesinde kol bacak kesmekten minik yatırımcı olduk.. varsın olsun..düştüğümüz yerden kalkarız ama bir firma bu kadar itibar kaybetmemeliydi..

Birleşme için 3 kere SPK ya başvurdu 2si oran yüzünden reddedildi son başvuru ise BECEREKSİZLİK yüzünden yürürlükten kaldırıldı..

Şimdi süreç nasıl işleyecek o da belli değil.. Ara yatırımcı ilişkilerini yada mail at sor istersen. Robot cevap verir aynı tahtadaki MERRY robotu gibi..

Üstelik yürürlükten kaldırılma haberi 13 kasımda geldi firma bunu 16 kasım gecesi duyurdu.. ve hala o tarihten beri resmi açıklama yok. .Sense şenlik var diyorsun.

Bir yanda SASA dın patronuna bakıyorsun bir yanda bizim patrona..
    bir yanda Sasa nın rapor hazırlayan firmasına bakıyorsun (DELOITTE) bir yanda bizimkine INVESTAZ. .
    Br yanda Sasa nın yatırımcı ilişkilerine bakıyorsun diğer yanda bizimkine(3 sene de birleşme raporu hazırlayamadı)

Şunu da hatırlatalım
    13 kasım ÖZBAL KAPANIŞ 2,65 EN YÜKSEK DEĞER 2,72.. (belkide burdaki çoğu kişinin maliyeti buydu). muhtemelen benim gibi herkes kol kesmiştir..
    çünkü iğrendi yönetimden de hisseden de.. benim hayalim bu değildi..
    özbal gibi zor durumda olan şirket Erciyas yönetimiyle ayağa kalkar uzun yıllar kumbara hissesi gibi taşıma hayalim vardı.. ancak bu yönetim şekliyle olmayacağına karar verdim..

Buna şenlik diyorsan sizin olsun..

4. Biri dün tavan sonrası eksiden kapatır dedi.
    O kim di.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Ged la kafa bulma,.
    burdaki arkadaşlar seni uyarmak için yazmıştı.. çoğu 6 aydır burada.. gazcı değil kimse kısacası..

Bu hissenin ciğerini ezberledik..
    tavan yaptığı gün artı kapatmaz dedi arkadaş ...evet art kapatmadı zaten.. keşke haklı çıkmasaydı diyen arkadaş.

açılış 2,40 kapanış 2,28..

şimdi düne göre kıyas yapacaksın ama onu salla onu da kağıt senden utanmıştır ondan EKSİ yapamamıştır ) %0 değişimle kapattı...

bu arada sen haberleri okumak inanmak istemiyorsun ama ortada ne bir başvuru ne de o başvuru üzerine bir haber kaldı.. süreç yeniden başlayacak o da en az 6 ay sürer.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Biri dün tavan sonrası eksiden kapatır dedi.
    O kim di.
    biraz omurga lazım

2.54 ü göre kağıt kapanışta 2.25 e kadar indi (yani eksiyi gördü)
    tam 29 kuruş

şu anda eşleşme 2.30 da , büyük ihtimalle öyle kapanacaktır

altı üstü kağıt 2 kuruş attı

bak sana tavsiye , git başka yerlerde kağıt pazarla

bu kağıdın her bi bokunu biliyoruz artık

7.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    biraz omurga lazım

2.54 ü göre kağıt kapanışta 2.25 e kadar indi (yani eksiyi gördü)
    tam 29 kuruş

şu anda eşleşme 2.30 da , büyük ihtimalle öyle kapanacaktır

altı üstü kağıt 2 kuruş attı

bak sana tavsiye , git başka yerlerde kağıt pazarla

bu kağıdın her bi bokunu biliyoruz artık
    kapanış 2.28 oldu

yani koca bir gün işlem ve kağıt sabit

8. E biliyorsanız ne geziyorsunuz bu tarlada .
    Saf mısınız

Sayfa 776/948 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •