Sayfa 78/218 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1. mehmettuluce4†@mehmettuluce4
    Akp'nin islamci kanadi bu secimde asil fireyi veren kanat oldu.Eski bir islamci olarak gozlemim bu.
    Memet abiyi unutmayalim. Memet abi duzgun adamdir be ya...

2.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Doğan grubu hisselerinin, ucuz olduğunu düşünüyor musunuz? Bakın 'artış' diye bir şey telaffuz etmedim.
    Hisse takip etmiyorum abi...Fiyatlarini bile bilmiyorum.

3. Akp'nin islamci kanadi bu secimde asil fireyi veren kanat oldu.Eski bir islamci olarak gozlemim bu.
    Laftan ibaret bu ya...Asıl MHP'nin tabanı ciddi fire verdi.Yalnız, İdam geri gelir ve bu olayı bir şekilde bahçeli sahiplenebilirse, belki tekrardan tabanıyla bütünleşebilir...

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Hisse takip etmiyorum abi...Fiyatlarini bile bilmiyorum.
    Hakkımızda hayırlısı... Size ve forumdakilere iyi akşamlar dilerim hocam.

4. Hakkımızda hayırlısı... Size ve forumdakilere iyi akşamlar dilerim hocam.
    Estagfurullah abi, iyi aksamlar...

5. â @July707â†@July707
    Yarın sabah terör biter
    Petrol fiyatları düşer
    Turistler Türkiye'ye akın eder
    Dolar 2 TL olur
    Cuma' ya Şam'da namazdayız..
    Keske...Ben short devam edecem...

6. yahya m. madra†@ymadra
    Yeni Türkiye’nin idari modeli, eski Türkiye’nin kadim sorunlarını çözebilecek kabiliyette olmadığı gibi derinleştirecek gibi gözüküyor.

yahya m. madra†@ymadra
    @ymadra adlı kullanıcıya yanıt olarak
    Kısa vadede kortizonla ayakta tutulan TR ekonomisinin orta vadede oldukça sıkıntılı bir döneme gireceğini zaten tüm iktisatçılar söylüyor.

yahya m. madra†@ymadra
    Yeni Türkiye'nin bu yapısal sorunları çözecek yeni hiçbir özelliği yok, tam tersine hukukun bağımsızlığına duyulan güvensizlik ciddi 1 zaaf.

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    yahya m. madra†@ymadra
    Yeni Türkiyeâ€â•nin idari modeli, eski Türkiyeâ€â•nin kadim sorunlarını çözebilecek kabiliyette olmadığı gibi derinleştirecek gibi gözüküyor.

yahya m. madra†@ymadra
    @ymadra adlı kullanıcıya yanıt olarak
    Kısa vadede kortizonla ayakta tutulan TR ekonomisinin orta vadede oldukça sıkıntılı bir döneme gireceğini zaten tüm iktisatçılar söylüyor.

yahya m. madra†@ymadra
    Yeni Türkiye'nin bu yapısal sorunları çözecek yeni hiçbir özelliği yok, tam tersine hukukun bağımsızlığına duyulan güvensizlik ciddi 1 zaaf.
    turkiyede hukuk yoktu ki

fettuseytanin hashasileri hertarafi haksiz hukuksuz bir sekilde milletin hakkini yiyerek soru calarak hukuku alasagi ederek hertarafi sarmisken,
    kumpaslarla , sahtekarliklarla , duzmece video ve senaryolarla,
    kendillerine eyvallah etmeyen meslekdaslarini , ordu mensuplarini , politikacilari , toplumun her kesimden yetkin insanlari korkutarak, besleyerek, tuzaklarina dusurduler, yada islerinden guclerindan ettiler, hapislerde surundurduler yillarca .

hukuk o zaman vardida simdi onlar temizlenirken mi hukuk yok, daha kotusu nasil olabilir ki?
    Son düzenleme : Yatirimciali; 17-04-2017 saat: 05:07.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

8. Doğan grubu hareketlendi,bu iyi...

Mesela DOHOL , % 8,70 artı yazıyor şu anda....Ditaş % 6,67....DGZTE % 4....Hurgz % 12,68 vb.

Yaradı referandumdan çıkan evet.

Sayfa 78/218 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •