Sayfa 781/1006 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Birde faiz indirimi geliyormuş 200 puan ne gülerim

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben de aynisini dusunuyorum.
    Hem "dolari dusurduk" diyecekler
    Hem "merkez bankasinin bagimsizligindan supheniz mi vardi"
    Diye hava atacaklar.....
    Gelecek toplantida da durum cok iyi diye faizleri dusurmeye baslayacaklar....
     Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Ne hale geldik yaaa... resmen kahinlik yapmaya çalışıyoruz.

En az 500-800 puan arası diye düşünüyorum...

Yatırımcıyı faiz yüküne sokmamalıyız... (Meali; Yapılacak yüksek faiz artışından ben sorumlu değilim. Bakın bağımsızlar. Aldıkları kararın yanındayım ancak beceremezlerse kafalarını koparırım.)
    YD
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3.  Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Ne hale geldik yaaa... resmen kahinlik yapmaya çalışıyoruz.

En az 500-800 puan arası diye düşünüyorum...

Yatırımcıyı faiz yüküne sokmamalıyız... (Meali; Yapılacak yüksek faiz artışından ben sorumlu değilim. Bakın bağımsızlar. Aldıkları kararın yanındayım ancak beceremezlerse kafalarını koparırım.)
    YD
    Meali bence şöyle:

Ben faizlerin düşürülmesini istiyorum. Yapılacak faiz artışından ben sorumlu değilim. MB bakın bağımsız ve bağımsız şekilde faiz artırım kararı aldı. Aldıkları bu kararın sonuçlarını göreceğiz. Ekonomide olumsuz gidişat devam ederse sorumlusu ben değil MB’dir. Ben faizler düşsün dedim bunlar arttırdı. Sorumluluk bunlarda. Beni dinleseydiniz bunlar olmayacaktı.
    Ekonomide olumlu gidişat olursa, Acı reçeteyi uyguladık sonu olumlu oldu başardık.

ülkedeki dolarizasyonu forumda da görüyorum. banka mevduat faizleri başlığında dahi faiz artışından, oların düşmesinden rahatsız yazılar görüyorum. ekonomi raydan çıkınca yönetim değişti. herhalde boşuna değişmedi. 1 ay önceki dolar seviyesine geldik, yani dolar pek düşmedi. 4 ay önce dolar 7 nin altındaydı. dolar hizaya gelinceye kadar faiz artar, zira dolara set çekemeyen ülkeyi yönetemez.

5. Doların 7,30 un altına düşmesi iyi değildir. İhracat ve rekabetçi kur açısından zaten ben de buna katılıyorum. saygılar

6. Yine beklenti karşılanmayacak gibi umarım yanılırım sabahtan beri izliyorum yorumcuları hafiften hazırlıyorlar 200 baz puanlık artışa yok yayınlanacak metinde önemli yok bir daha ki toplantıya güçlü mesaj verilir denmeye başladı baya umutsuzum bugün ve yanılmayı çok istiyorum

7. SON DAKİKA:
    Sağlık Bakanı, Fahrettin KOCA,

Çin aşısı ile ilgili Aralık ayında en az 10 milyon gibi bir aşıyı alabilir olacağız.
    Ocak ayında da en az bu kadar olacak. Bu sayı iki katına kadar çıkabilir. Bir iki gün içerisinde sözleşme imzalanır olacak.

Son Dakika Haberi: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan flaş aşı açıklaması
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/so...amasi-41666043

—-///

Pegasus: 20 Kasım'dan itibaren hafta sonları saat 10.00 ile 20.00 dışında uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından uçuşu olan misafirlerimiz muaftır
    18/11/2020 09:57:09

—///

Beklenen Faiz arttırımı gelir,

Dövizde düşüş tırmanırsa;

Kısıtlamadan muaf olan havayolları şirketleri;

Sağlık Bakanımızın son dakika aşı haberi

Yüksek döviz açığı olan Thy gibi şirketlerimiz;

Öğleden sonra 1 taşla 3 kuş vurma ihtimalleri doğar.
    Şimdilik herşey lehlerine;
    Öğlen 2 den sonra, dövizin seyri
    Büyük resmi daha da netleştirecek...

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Meali bence şöyle:

Ben faizlerin düşürülmesini istiyorum. Yapılacak faiz artışından ben sorumlu değilim. MB bakın bağımsız ve bağımsız şekilde faiz artırım kararı aldı. Aldıkları bu kararın sonuçlarını göreceğiz. Ekonomide olumsuz gidişat devam ederse sorumlusu ben değil MB’dir. Ben faizler düşsün dedim bunlar arttırdı. Sorumluluk bunlarda. Beni dinleseydiniz bunlar olmayacaktı.
    Ekonomide olumlu gidişat olursa, Acı reçeteyi uyguladık sonu olumlu oldu başardık.
    275 - 325 puan beklentim var yabancıya kazık atabilecek luksumuz yok

Sayfa 781/1006 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •