Sayfa 784/964 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. 5 tane oteli olup ta böyle zarar eden bi biz varız yuh be

Boynuz kulağı geçermiş, Zeynep Tümer dende bize hayır yok. Bu kadar yatırımcıyı mağdur et gece evine git huzur içinde uyu. Şikayet etmediğimiz yer kalmadı tüm devlet kurumları sessiz. Ky. Tam birleşip birşey yapıyor sonuç ky. ky. kazık atıyor günler geçiyor hiç olumlu bir şey yok. Giden paraya mı Yanalım, bunca zaman ailemizle beraber çektiğimiz sıkıntıyamı yanalım bilemiyorum.

3. Bir gün %10 çıkar ertesi gün %10 düşür

Allah belanızı versin

4. O kadar çok beddua ettim ki bunlara, okadar çok seselndim ki Cenab-ı Hak' a bunlardan kurtulmak için..kabul buyurmuş olsaydı inanın hepimizin haberi olurdu. Ben beddua edince kabul olmuyor onu anladım ama yinede Allah belalarını versin demekten kendimi alıkoyamıyorum.

5. bi zamanlar netaş, ümraniye arsasını yarı bedelden satmıştı. malı giydirdi ky.a, karapara akladılar. kimse de ispat edemedi.
    aynı şekilde kervn bodrum oteli kelepir fiyata satıyor. arkadan kaça anlaştılar paraları indirdiler cebe belli değil. tespiti de mümkün değil. digital parayla yap transferini, kim takip edebilir.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

6. Sabahtan akşama kadar alış satışı değişirtirip oynuyor hiç canı da sıkılmıyor heriflerin

7. iş patronda bitiyor. hissenin patronu adamsa koç olur yavş.. işte böyle olur, oteller full olsa da .

https://www.bloomberght.com/haberler...uzde-yuz-doldu
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

8. http://m.borsagundem.com/haber/ittif...antisi/1335882

Bu Murat Kıvrak’ta kervan hissesi de vardı geçen seneki genel kuruldaki hazirûn listedinde vardı

Sayfa 784/964 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •