Sayfa 785/1003 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kafe Trend'den ithal ettik. Sagolsun british ve Reha Kaya yardima kostular. Muahahaha.
    Başlığınızda reyting oldu işte ne istiyorsunuz, kimbilir size takılıp hisselerinizi de alırlar para kazanırsınız..

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kafe Trend'den ithal ettik. Sagolsun british ve Reha Kaya yardima kostular. Muahahaha.
    Sen yetiyordun be ortak.Jedi medi iyi yaziyordun. Bu misafirlerde taktik de yok bam güm ne gelirse indiriyorlar. Bir de hulk a yorum yapsalar çay da demlerdik

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Neyse hissemiz olmasa da topigimiz dikkat çekti canlandı. Yorum yapanlar az çok demeyelim 3 er 5 er hulk alalım.
    Dostum yanlış anlama ama 3-5 lot değil 3-5 milyon lot alsak da Hulk artık mefta. Tüm herkeste çok düştü alayım diye Hulk var..Adamlar sana bana yedirir mi?
    Vakıf-Hulk kimlere ne krediler verildi, sence yabancı bunları alır mı

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Güzel güzel, ne güzel resimler, kalite muhteşem..

Hakaret sadece yazı ile olmuyor buda bir hakaret şeklidir.Kendinize yakışanı yapıyorsunuz...
    Güzelse ne mutlu bana, yakıştıysa sevinirim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Güzelse ne mutlu bana, yakıştıysa sevinirim.
    Yakışmış guzel cizmissin.

Atalarımız ne demiş, bir insanin fikri ne ise zikride odur demişler, paylaşımlarınız ifade ediyor.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    666 söylemesi ayıp benim hobimdir büyük çaplı problem olmadan eve usta çağırmam boş vaktim olduğunda..işlerini de beğenmem ..ben yaparım 3-5 sene gider usta yapar 1-2 sene alet odasında yok yoktur ..

Sende az değilmişsin ! ..silikon üstüne su sıkma işi entersan ilk senden duydum birdahakine öyle deniyeyim bakayım..randımanlı olmazsa kulaklarını çınlatırım

OCB durumu bende de var adamı yorar ama iyi iş çıkar
    Sasirdim acikcasi silikon isine bulasmana bahriyeli. Koca forumda bir sen ciktin. Ama dedigin de dogru, yaptiklarini begenmiyorsun. Abartmiyorum ben bir kere adamlar gittikten sonra duvari tekrar boyadim.

Yok ama benimkisi zevkten degil, caresizlikten. Ne kadar para verirsen ver adam gibi yapanini bulamiyorsun artik.

Hele tamir islerini falan tamamen unut. Devir tuketim devri. Bozuldu mu atiliyor.

Bak hikayeyi anlatayim...

Evdeki sofa var ya... bulana kadar canimiz cikti istedigimiz sekilde. Cok seviyoruz.

Alet bozuldu...

Pahali birsye degil. Mobilyaciyi (bayagi buyuk bir zincir) aradim yenisini almak icin...

Yok. 2 sene once durmuslar. Adamlar bir urun buluyor Cin'de, 50 konteyner getiriyorlar geciyorlar. Millet bitirince baskasi.

Baska yerlere baktik. Benzeri birsey yok.

Tamam tamire adam cagiralim dedik... Abartmiyorum tam 1 hafta ugrastim telefonlarda tamirci getirmek icin 50 degisik yerle. Gelmiyorlar aletin ucuz oldugunu anlayinca.

2 tane yay, bir ayak. Zor bir is degil.

Bak kac kisiyle chat etmisim whatsaptan. O kadar zamanimi yemisler ne oldugunu anlatana, resimlerini yollayana kadar.

Oturup o sofayi kendim tamir ettim. Altindaki siyah bez var ya, altini kapayan. Kac tane zimba ile tutturulmus tahmin et?

1047!

Cikarmasi tam bir iskence idi. Teker teker de saymadim, 11 kutu zimba teli bitirdim, hepsinde de 50 tane var.

1 haftami aldi lanet sey. Ama mis gibi oldu. Sevmiyorum angarya isleri. Zorunluluktan.

Sayfa 785/1003 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •