Sayfa 79/580 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 4640 madde; 625 - 632 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 3. çeyrek bilançolarda 30 eylül tarihi geçerli olduğundan 9 aylık bilonçoyu şahsen iyi beklemiyorum.ama yıl sonu bilanço iyi gelebilir..
    kanaatimce hisseyi yukarı taşıyacak en önemli haber bedelli ile gelen para nın kullanılması ve borçların yeniden yapılandırılmasıdır...
    tabi ostim prestijdeki satışlarda hisseyi etkileyecek diger beklenti.

2. bilanço beklentisi ile hisse baskılanıyor....spek ky dökmek için kullanabilir...ama sonrası güzel olacak gibi...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sn MedwiG ellerinize sağlık her gün paylaşım inceliğiniz için.
    takaslarda METRO alıp vermiş.Galibi kalıcı bekleriz.tabi her METRO alımı gelip değildir.
    Cuma alan HSBC yabancı dün vermiş bu ne acelecilik buna durum.tüm işlemler tek elden izlenimiayan beyan ortada demek dahaca tahtada çok seslilik yok.

5. endeks yukarı bu iyi yönetilen ve her dönem kar patlaması yapan,temettü veren,bedelsiz veren hisse aşağı.çok ilginç.bu kadar güzel yönetilen şirket bunu hak etmiyor. SPK inceleyerek tüm şirketlere bu yönetimi ve borsa performansını örnek göstermeli.KAYYUM atanan şirketlere bu şirketin yöneticileri atanmalı.......

6. Yerli otoyu ostim sanayi esnafı yapar.başkası yapamaz...tek eksiği organizasyon..

7.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Orhan AYDININ yönettiği şirket iflasın eşiğine geldi.bedelli ile yoluna devam ediyor. ky soyarak.. birilerinin korumasında ayakta duran OSTİM dikdatörü.
    sen sefana bak..para biterse ikinci bedelliyi açıkla biz koşa koşa gelirirz...!

8.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    sen sefana bak..para biterse ikinci bedelliyi açıkla biz koşa koşa gelirirz...!
    borsaya giren şirketlere yaptırım olmadıkça yaptıkları yanlarına kar kaldıkça MODERN SOYGUN yapmalarına göz yumuldukça bunlar arsızca yatırımcıya kazık atmaya devam ederler.Yatırımcıyı zarar uğrattığı kadar malına çökecek ya da ceza verecek bak nasıl düzeliyor.SİPEK-PATRON ver kafa kafaya olan gariban yatırımcıya.....

Sayfa 79/580 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •