Sayfa 79/91 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 723 madde; 625 - 632 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    73 krş temettü var 3 temmuz
    sn foton 73 krş onların olsun....
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. dolaşan hisse 66 dan alınıp 55 lerden zarara verilmiş..onlarda 40 lara alanlar 35 lere ..ciro ayni bunun cirosuna 12 aylıkta bakın değişik bir ortaklık yapısı var.halk bank ın 8 lerden verdiği 2 milyon lot dolaşıyor basıları kıpraşmıyor uzun vadeci.sıg bir tahtası var.
    uzun vadeci kağıdı..eger alan taşısa zaten gidecek.izmir deki fabrika cok değer katacak bilancoda giderek güzelleşecek..uzuncular kazanacak.
    al sat tavsiyesi değildir.

3. patron 1 milyon alcam demiş 3 yıl içinde o malı alsa hiç dolaşan kalmaz..umarım almaz.umarım uzun süre sermaye artırmaz..

4. 6 aylık bilançoda bilanço düzelir..12 aylıkta daha güzel olur..ilk bilançoda biraz kalem oynatmışlar.çünkü satış rakamları iyi

5. sürekli büğüyen bir şirket.belki izmirdeki fabrikayı açıp halka arz edebilir..

6. bre konka artık sana son kez bir fıkra ile cevap veriyorum..hani bir dayı hamamdan çıkmış içmiş soğuk gazozunu ...sonra giyinirken bütün organlarıyla konuşmuş dizlerine demiş ey dizlerim bana hakkınızı helal edin sizinle iyiye çöktük kötüye çöktük..gözlerine demiş iyiyi gördük kötüyü gördük..ellerine demiş iyiyi tuttuk kötüyü tuttuk..falan filan haklarınızı helal edin..tam külotunu giyerken bakmış boynu büküğe demişki senin hakkında da bir kaç söz ederdim ama bizde adetdir ölünün arkasından konuşulmaz...

bre konka kalk..yüksel dikel dik durrrr..esas duruş.....ahahhahahahahaha

120 tl ol canımı ye hak ediyorsun...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. dekorkağıt ve enerji... teşvik kapsamında italatı önliyeceği için 2 yıl ödemesiz kredi ve teşvikler söz konusu..bayramdan sonraya kaldı haberi..40 kırıldımı abbas..

8.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    sn foton 73 krş onların olsun....
    Hocam bana EFT yapabilirsiniz.

Sayfa 79/91 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz