Sayfa 793/997 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    ben de yüzde 70 lerde altın dolar takılıyorum.

borsaya ayırdığım tutarı dolar altın bazlı yerinde tutmakta çok ciddi zorlanıyorum.

acemi olmasam voleyi vurmuştum pandemide battım ama paranın yüzde 30u battı pandemiden sonra 6.6 dan doas 47 den froto 30lardan pegas aldım.

sonra da zarar çıktı diye sevine sevine 9 liradan 60 liradan ve 48 liradan sattım

bozkurt abi diyor ya hergün para dağılıyor diye spotta bence hergün para dağılmıyor.
    ama belli dönemlerde balya balya dağılıyor.
    nasip varsa sökersin fakirliği.
    Bence yeterince acemi değildin, acemiler kazandı bir dönem..aklı başında, borsayı bilen hiç bir kimse 5 kat çıkmış kağıtta, bekleyeyim 10 kat olunca satarım demezdi.

Ama, sanıyormusunuz ki, kazanan bu acemiler kazandıklarını kaybetmeyecek..belki %1-2 si çıkar...gerisi, yine 5-10 kat hayali ile kazandıklarını bırakacak.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Kimse inanmaz
    İnanır gibi yapar pozisyonunu ayarlar
    Sonra Allah yarattı demezler

Turkish Central Bank Governor Tells Investors Concerns Over Premature Policy Easing Should Be Ignored - RTRS Sources

3. [QUOTE=nosfecagri;5387638]Taban serisi bitince poz açabilirim bilancolar fena değil çok borçlu diye girmiyordum.

Sayın nosfecagri, ilk 2011 de aldım 2016 da takviye ettim. Hala elimde ama patron iyi kazık attı. Ekim 2020 de hisse 27 civarında iken '' hissemin değeri bu değil geri alım yapacağım''dedi.
    Bu haberin gazı ile satmadım, bedelli o dönem beklenti idi. Çünkü bedelli açıklayan olumlu etkileniyordu.
    Bakalım dönüş yapar mı?
    Aç gözlülük yaptım sözün kısası.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,664
    Blog Entries
    6
    merkez bankası erken gevşeme söz konusu değil dedi.
    sıkı para politikasına bağlı kalıceklermiş.
    bir gece ansızın görevden alma yakınmıdır acaba...
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    dayanamadım, biraz dolar shortladım..
    allah affetsin
    At hırsızları naylon çıktı, 8.77 dahi alamamışlar haziran vadeli dolarda .. neyse, artık mebzul miktar dolar short taşıyorum 8.76 maliyetle

Taşıdığım hisseler sahol ve vakbn.. endeks vadeli long fırsatı verir mi diye izlemedeyim

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    At hırsızları naylon çıktı, 8.77 dahi alamamışlar haziran vadeli dolarda .. neyse, artık mebzul miktar dolar short taşıyorum 8.76 maliyetle

Taşıdığım hisseler sahol ve vakbn.. endeks vadeli long fırsatı verir mi diye izlemedeyim
    Sahol son 1 hafta müthiş para kazandırdı tebrik ederim....

Brent petrol yükseldikçe Thyao da yükseliyo, daha önce yaşanmamış tarihi olaylar bunlar keyfini çıkarın bu dönemin...

8.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sahol son 1 hafta müthiş para kazandırdı tebrik ederim....
    Helikon fonu aldı haberleri çıkınca almıştım, tahtanın boşunu topladı gibi bu adamlar.. devamı gelecek bence

Sayfa 793/997 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •