Sayfa 8/78 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 624 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Dolar Sadece Dolar Değildir

1. Dolara yatırım yapanlara ,bende ilk defa gıcık olmaya başladım. AKP'yi de Tayyip'i de sevmem.Ama bu yönde bir psikoloji gelişti.Son bir hafta içinde,bende...Belki endeksin düşmesine paralel,hisselerinde yerin dibine geçmesi nedeniyle...

Yalnız,halk sessiz hala...Benzin zamlarına bile gıkını çıkardığı yok.Alışkanlık yaptığında mıdır dolardaki yükseliş? Yoksa benim hükümetim işini bilir anlayışı mı?
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

2.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    harika ekonomi dedim mi ben
    dolar kimin cebindeyse onun vicdanını yaksın görüşü ne olursa olsun
    dolar masum bir para birimi değildir hala anlatamadım
    Ya tamam kardeşimde,sende halka dolar alma deme bari...Çünkü kendi kazandığı nakitin alım gücünü korusun bari...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

3.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    rumenigge halkın ta kendisidir
    Betondan kasıt sehirlere hancer gibi diktiğiniz yapılar. Sultan Ahmet caminin siluetini hancerleyen betonlar.
    Estetik yoksunu mimari zevksizlik ornegi ile donusturdugunuz sehirler.sadece rant olsunda onemsemediğiniz ruhsuz sehirler.

rumenigge halkımız gerçek sorunlara eğilmeni istiyor senden.

ama bu dolar konusunu bırak. sizin yandaşların çoğu dolarda, paranın dini imanı olmaz demiyor muydu sizinkiler önceden.

hakikaten kendine yazık etme.

KDV denilen vergiye EK OLARAK şimdi mesela ÖTV vergisi de tatbik edecekler maden suyuna.

bu akla, vicdana sığar mı?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Şimdi o faizleri arttıralım bir 18 lere o uretmeyen dahi zenginleriniz biraz tırmalasın

6. Bu arada yandasların hepsi dolar euro altında.. tabiki bende. Paçal yaptım rumenige.
    Rumenige pırlantada ki sıfır vergi
    Yat mazotundan alınmayan vergi.
    Futbolculardan alınmaayan vergi.

Ama halkdan alınan inanılmaz vergiler bu konularda bir açıklama.

7. Konu döviz ama başka şeyler konuluşuyor. Elbette sağlık, bayındırlık gibi bir çok konuda yapılan güzel işler var ama eğitim ve ekonomi konularında ben başarılı bulmuyorum. Biraz daha objektif olalım lüften, iyi akşamlar beyler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece kendi kişisel görüşümdür.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    ...
    Rumenige pırlantada ki sıfır vergi
    Yat mazotundan alınmayan vergi.
    Futbolculardan alınmaayan vergi.

Ama halkdan alınan inanılmaz vergiler bu konularda bir açıklama.
    rumenigge, bir sonraki gelişinde halkın gerçek problemlerine eğil. bak arkadaşımız özetlemiş.

başlangıç noktası olur sana. maden suyuna ÖTV meselesini de unutma.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 8/78 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •