Sayfa 80/1000 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ya arkadaşlar biraz tuhaf olacak bu topicte sormak ama fitness yapan vardır belki diye sorayım dedim.benim oğlum 14 yaşında şimdi evde malum okula gidemiyor hareketler kısıtlı evde spor yapıyor youtube dan izleyip dambıl istedi kolları için ama kaç kg lık almak lazım ben hiç anlamam...

yani biraz garip oldu evet viop topiğinde ama burası kalabalık mutlaka fitness yapan vardır diye düşündüm hepiniz benim gibi göbek yapmıyorsunuzdur herhalde
    Farklı sertlikte direnç lastiği de iyi olur. Araştırınız.
    Ben bu dönem evde kullanıyorum. Sertlik derecelerine göre ağırlık da değişmiş oluyor.

Abo short kalanlar

Ne diycektim ya ?? Neyse..
    ...
    Hah.. ‘Vardır’ diycektim.. Varmı$ ki bi de Dolar dü$erse az biraz??, ne edebilirler..
    İyi ‘da’ ayrıca eki unutMU$uz.

4. Corona hasta sayısı 1693. Yeni sisteme bugün geçilecekti yemedi galiba

Alıyoz muyuz yine nedir ?. .

Gene 1600 lerde kalmışız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. neyse uzun bir süre bankalarda bekliyecegiz yoncada şereflide bunlarada acıga şatış yasagı gelse iyi olacak yan tahtalar bademlilerin diyemi acıga satış yasak ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    neyse uzun bir süre bankalarda bekliyecegiz yoncada şereflide bunlarada acıga şatış yasagı gelse iyi olacak yan tahtalar bademlilerin diyemi acıga satış yasak ytd
    Açığa satış biliyorsunuz yurtdışından tepki gördü diye açılmıştı. Daha doğrusu tehdit etmişlerdi.
    O yüzden değişeceğini sanmıyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 80/1000 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •