Onemli Gunler Banner
Sayfa 82/345 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2754 madde; 649 - 656 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Sirketin yapısı bu zaten nasıl bim gıda perakendecisi ise bu sağlık sektörünün perakendecisi defansif bir şirket az da olsa düzenli temettü verir.krizden minumum etkilenir. borcu harcı yoktur. büyüme hikayesi enflasyon ve nüfus artışı kadardır.emekli şirketi gibi yani bu yüzden çoğu yabancılarda zaten.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Maalesef hikayesi çığ gibi büyüyen ilaç tüketimi sağlık harcamalarında Türkiye en ucuz ülkelerin başında dr lar yazdıkça yazıyor reçeteleri... Cumhurbaşkanı bu yüzden bu yıl ilk önceliğimiz yerli ilaç dedi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şeker yatırım ve Ziraat yatırımın Selec ile ilgili analizleri yayımlanmış.Ziraat nötr yorum yaparken Şeker tut şeklinde yorum yapmış.Her ikisi de son çeyrek karını beklentinin altında bulmuş.
    Gerçi Şeker yatırım 2019 yılı 6.ay bilançosunu yorumlamıştı ve hedef fiyatını 5.80' e revize etmişti o zaman.Fakat hisse 8.04 fiyata kadar çıktı.Böylece Şeker yatırımın ne kadar isabetli analiz yapmış olduğu da şüpheli hale geldi.(şimdi de 6.50'ye revize etmiş)Göreceğiz bakalım.
    Sn.paydaşlar bu analizleri okumanızı fakat kendi akıl süzgecinizden geçirerek kendi analizinizi yapmanızı tavsiye ederim.
    En doğru karar sizin vereceğiniz olacaktır.

4. Şimdi de AK Yatırımın analizini okudum.O da daha önce hedef fiyat olarak belirlediği 6.45 fiyatı ,8 TL. ye yükseltip,tavsiyesini nötr olarak sürdürmüş.
    Haziran sonunda bunların isabetliliğini test etme kararındayım.

Hedef fiyatı yükselt tavsiye nötr de yani ben alayim 8 olunca size satar kar ederim diyor

6. ben böyle hissenin ...

7. 2019 yılı 9.ay bilanço gelince de aynı senaryoyu yaşadık.Tarih tekerrür ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Serdardm79 Yazıyı Oku
    Hedef fiyatı yükselt tavsiye nötr de yani ben alayim 8 olunca size satar kar ederim diyor

Bu analizlerin çoğunun taraflı olduğuna inanıyorum.Zaman en doğrusunu gösteriyor.2019 şubattan beri bu hissedeyim son bir yıldır,daha fiyat analizi doğru çıkan birini görmedim.Bu zaman dilimini kasdediyorum tabii ki.

Sayfa 82/345 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •