Sayfa 828/1001 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Viop XLIV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Laf üreten insanla iş üreten insanı birbirinden ayırmalı ki , gerçeğe giden yolda insan tali yollarda vakit kaybetmesin. Bu minvalde filhakika , twitter' da şöhret olmuş güzin abla modunda, kendi konfor alanından , sağa sola atmosfere atışlar ( tweetler ) sallayan ( isterse isminin başında profesör yazsın hiç fark etmez ) kişilerin yaşam çemberine çekilmekten insan imtina etmeli. Unutma ki gerçeğe giden yol özgür olmaktan geçer. Başkasının isminin Özgür olmasından değil.

barni moloztaş
    fred çakmaktaş sahiciydiler. aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    insan deruniye varmak için sığsallık çelişkisinin çeşmesinden avuç avuç içmek zorunda değil. bu bir seçim sadece, zaruriyet değil.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Gedik ile çalışan var mi?

Sasa ve hektas teminatları üç beş kat artırılmış, kaldirac yok gibi olmus sanirim..

4. Ağzı yandı gedik in adamlar haklı.
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Gedik ile çalışan var mi?

Sasa ve hektas teminatları üç beş kat artırılmış, kaldirac yok gibi olmus sanirim..

5. Hot derken. Höt mu dion abey. Heute mu dion. Ne dion? Alalım mı satalım mi ne dion laki abey?
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    looking for anything ''heavy '' şugar. that's why I'm in das börsa istanbül... let's make it hot. yoksa gider pazarda limon da satardık , şugar.

6. Selam nasılsınız millet

7. Ariston abey. Böyle cok düşünen evlenemiyor. Fazla düşünmeyen evleniyor cocugu yapuyor 2 3 sonra da icap ederse boşanıyor.

Bir şey demek zor hangisi iyi olduğu hakkında.

Ama borsada da hayatta da tek gerçek, korkanın cocugu olmuyor. İnce düşünenin hesap kitap yapanın işi rast gitmiyor. Malesef.

Ama mesela eksi sözlük veya internet forumlar filan genelde çok düşünenlerin sesi çıkıyor.

Yani özetle bu forum bir hazinedir : kullanabilene
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Küçük yaşta displinli okul zor oluyor.

Ben de düşününce epistomolojik kopuş değil çokça "epistomolojik kurtuluş" yaşamışım.

Yani ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, askerlik, iş yeri vs bir şekilde sonlanıyor ve kurtuluyorsun.

Evlilik işinde ise kurtuluş kapısı olmadığı bilinci ile fazla dikkatli davrandım ama yanıldım. Etrafta çok sayıda evlilik ve çok sayıda değişik insanı görüp evliliğin amacı vs üzerine daha doğru ve anlamlı düşünmek lazımdı. Yani insanlar neden boşanıyor (sonlanıyor) şeklinde düşünmek yerine insanlar nasıl birlikte yaşıyor konusunu düşünmek ve ona göre evlenmek gerekiyordu.

Not: Yazdığımı okuyunca evliliği de kaçınılmaz bir görev olarak algıladığım (tabii ki yanlış) anlaşılıyor, muhtemelen öyle algılamıştım.

8. Piyasa nolir sayko dayu aşağı yoharı ne dion
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Selam nasılsınız millet

Sayfa 828/1001 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •