Sayfa 83/596 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli ....yoksunlari iyi haftasonlari
    Soyle bir doga gezisine cikin derim elektriginizi stresinizi daha rahat atarsiniz.Malum yatirimin icine ettiniz. Sirketi guc bela kurtarsanizda
    anliniza yapisan ahlardan kurtulus yok. Elbet bir sekilde bumerang olup
    sahibine donecek.
    ..........
    Sayin Cari cok guzel hesaplar tespitler yapmissiniz. Yatirimcinin nasil kandirildigini....soguslendigini.
    ........yoneticilerin nasil capsiz oldugunun ispatidir bu rakamlar.
    Rakamlar yalan soylemez. Bu miras yediler yillardir beyanatlar veriyorlar.
    Hepsi yalan hepsi bos cikti.Bsoke yi
    ve yatirimcisini saga saga bedavaya
    getirdiler.....%4 ve bedellilerle.
    Sanirim sira Baticim yatirimci ve buyuk ortagina geldi. Her şer bir hayira vesile olur derler.....kur zarari
    belki planlarini mecburiyetten degistirecek.
    Yanliz bu capsizlar hangi aksiyonu alirlarsa alsinlar en dogru olani olmayacak....doviz borcunu hedge etmeyen bir yonetim.....piyasaya ters
    hilekar kendi dogrulari ile isi surdurmeye calisacaklardir.
    Sonuc bunlar yatirimci dostu olmadan yada kulaklarini birileri cekmeden hissenin kendini bulmasi zor. Iyi niyetli olmadiklari kesinde....
    ne kadar kotu niyetliler yasadikca derecesini anliyoruz....anliyacagiz.
    Ytd.
    Saygılar

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamlar işlerini yapıyor kesesini dolduruyor diyorsun.. e bunda ne yanlış var ? Has eğer benim paralarla yapıyorlar bu işi diyorsan.. bende sana kerizmisin ? Burda ne işin var diyesim geliyor ... sonrada bir güle alıyor beni kendini tutamıyorum. İmtiyazlı olarak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,655
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Adamlar işlerini yapıyor kesesini dolduruyor diyorsun.. e bunda ne yanlış var ? Has eğer benim paralarla yapıyorlar bu işi diyorsan.. bende sana kerizmisin ? Burda ne işin var diyesim geliyor ... sonrada bir güle alıyor beni kendini tutamıyorum. İmtiyazlı olarak
    Bu hisse senelerdir alçak sürünür burda bekleyen (bir miktar elimde var) yumurtayi tek sepete koyan birisi tavuk su içer Allah'a bakar der der der sonrası malumun ilanı
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin whiningman daha yeni geldiniz
    en azindan bizden sonra.....hadi biz anladik elestiri yapiyoruz....siz butun olanlara ragmen buraya geldiyseniz kerizin alasi olmussunuz demek geliyor benimde icimden.Ha bu imtiyazlilarin adami iseniz tas tas corbanizi icersiniz yok degilseniz
    daha once yaptiklari gibi sizide corbaya kacan sıçan yaparlar....aman
    dikkat derim.
    Capsizin dostuda capsiz olur....sirf
    kendini dusunur. Sizde naminizin dogrultusunda devam edin artik kim
    malin hayrini gorurse.
    Imtiyazini iyi niyetli kullanan paylasan
    bas taci.....yok tersi olursa bizim zamanimizda var.....bir tas corba paramizda.
    Size imtiyazli dostlarinizla mutluluklar.
    Ytd.
    Saygilar.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bu hisse senelerdir alçak sürünür burda bekleyen (bir miktar elimde var) yumurtayi tek sepete koyan birisi tavuk su içer Allah'a bakar der der der sonrası malumun ilanı
    Sayin carkos cali dibinde saklananlar meydana cikti....sizin degiminizdi.
    Bugunden itibaren elime gecen paranin 1/4 buraya. Bazen altin vuruslarda olur tabi. O kadar emek verip beyaz bayrak sallamak yok gari.
    Nasibimizi yaratacagiz ve alacagiz
    insallah.
    Ytd
    Saygilar.

5.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin whiningman daha yeni geldiniz
    en azindan bizden sonra.....hadi biz anladik elestiri yapiyoruz....siz butun olanlara ragmen buraya geldiyseniz kerizin alasi olmussunuz demek geliyor benimde icimden.Ha bu imtiyazlilarin adami iseniz tas tas corbanizi icersiniz yok degilseniz
    daha once yaptiklari gibi sizide corbaya kacan sıçan yaparlar....aman
    dikkat derim.
    Capsizin dostuda capsiz olur....sirf
    kendini dusunur. Sizde naminizin dogrultusunda devam edin artik kim
    malin hayrini gorurse.
    Imtiyazini iyi niyetli kullanan paylasan
    bas taci.....yok tersi olursa bizim zamanimizda var.....bir tas corba paramizda.
    Size imtiyazli dostlarinizla mutluluklar.
    Ytd.
    Saygilar.

Ben hiç bir zaman üç kuruşu olanın yanında olanın hatta mazlumun yanında olmadım borsada. Bu yüzden ben çapsız yönetimin yanındayım. Beğenmiyorsan ver kurtul yok sabır diyorsan, gel yanıma bir çay ısmarlayalım senin derdin daha büyük ( hani benden daha uzun süredir buradasın yaaa) dinlerim

Ben hiç bir zaman üç kuruşu olanın yanında olanın hatta mazlumun yanında olmadım borsada. Bu yüzden ben çapsız yönetimin yanındayım. Beğenmiyorsan ver kurtul yok sabır diyorsan, gel yanıma bir çay ısmarlayalım senin derdin daha büyük ( hani benden daha uzun süredir buradasın yaaa) dinlerim
    Eee provakötörler eninde sonunda kendilerini ele verirler.Ya bu şekilde açıktan yada yazdıkları yazıların gerçekleşmediğinden.İşte burayı okuyan ky görsün ki kim kimin yanında,kim kime çalışıyor.ona göre kararını verip,provake ve yazıları ile manüple edenlerin samimiyetsizliğini anlayıp, bundan sonra yazıp çizdiklerini ne kadar kaale alacağına karar versin.Yani sonuçta mazlumlarda sizler gibi firavunları yanıda görmek istemez.Hani bir söz vardır;"Ne kadar saltanat sürsede,her firavun,bir gün Kızıldenizde boğulmaya mahkumdur diye.
    Son düzenleme : Badi; 06-10-2018 saat: 15:28.

7. Bu grafiğe uymayacak SPEK gitsin çelik çomak , top oynasın demiştik...

Aslında , çaresiz ..

Çareyi de söyledik, "o" imtiyaz para ederken değerini bileceksin, sonra "o" da seni kurtarmaz..

Bakalım, nereye kadar SPEK.. görecez..

Unutmamak lazım, dip aynı zamanda MEZAR dır..

"Ak" ım derken "bok" um da olabilir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,655
     Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin carkos cali dibinde saklananlar meydana cikti....sizin degiminizdi.
    Bugunden itibaren elime gecen paranin 1/4 buraya. Bazen altin vuruslarda olur tabi. O kadar emek verip beyaz bayrak sallamak yok gari.
    Nasibimizi yaratacagiz ve alacagiz
    insallah.
    Ytd
    Saygilar.

Yanii beyaz bayrağı çekmenin bir esprisi yok.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Sayfa 83/596 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •