Sayfa 83/226 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 657 - 664 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Birkac hafta tatil gibi duruyo.Hayırlısı biz eskiler çok gördük gitgelleri.üzücü ama çelik halat.yılların alıskanlığı.ytd
    Dur ya belki aynı şey olmaz. Peki bu nasıl bir hareket şimdi.
    500mg adlı arkadaş bir şeyler dediydi.

2.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Birkac hafta tatil gibi duruyo.Hayırlısı biz eskiler çok gördük gitgelleri.üzücü ama çelik halat.yılların alıskanlığı.ytd
    4 40 güçlü direnç şimdi güçlü destek oldu 4 99 gider gelir bilanço tarhi şubat sonumuydu biz yine beklemeye devam ..

3. durdo celha aynı karekterde hareket ediyor..

4. Brüt takas veya açığa satış v.s yasağı istiyor spek galiba

5. Hangi abi bosaltı malı

6. No panik, yatırım finans aldığı malları verdi.bugün meksa başarısız oldu. Meksanın zaten gücü yoktu. Tahtadan bir yapı kredi temizlendi. Garanti sıkıntılı işlem yapıyor. Vakıf yatırmdakinin az parası var. ıcbc ise bu tahtayı bok ediyor. Zaten isminde hayır yok. Yakma kardeşim 5-11 diye. Spk nerede anlamıyorum. Yarın olmaz ama olabilirde, yada haftaya 6 ını üzerine deneme yapacaklar. Bu sefer ki sağlam ve kalıcı olacaktır. Sabırla bilançolara kadar buradayız. Hatta 2018-2019 dada buradayım çünkü hedef büyük. 20 bin lot 100 bin dolar edecektir. Sabırla bekleyeceğiz. Allaha emanet olun. Fabrikanın yanıdaki kahvede çayımı yudumladım. Inşallah hep beraber kazanacağız.

7. kötü savruldu yaklaşanı yakarım der hali var

8.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    No panik, yatırım finans aldığı malları verdi.bugün meksa başarısız oldu. Meksanın zaten gücü yoktu. Tahtadan bir yapı kredi temizlendi. Garanti sıkıntılı işlem yapıyor. Vakıf yatırmdakinin az parası var. ıcbc ise bu tahtayı bok ediyor. Zaten isminde hayır yok. Yakma kardeşim 5-11 diye. Spk nerede anlamıyorum. Yarın olmaz ama olabilirde, yada haftaya 6 ını üzerine deneme yapacaklar. Bu sefer ki sağlam ve kalıcı olacaktır. Sabırla bilançolara kadar buradayız. Hatta 2018-2019 dada buradayım çünkü hedef büyük. 20 bin lot 100 bin dolar edecektir. Sabırla bekleyeceğiz. Allaha emanet olun. Fabrikanın yanıdaki kahvede çayımı yudumladım. Inşallah hep beraber kazanacağız.
    Yapıkredi iki gündür alsatla para kazanıyor.garanti zararına calısıyor.hscb tamamen batmıs bugun .iş herzamanki gibi alıyor balyapmayan arı gibi .Yatırım bence haftanın kahramanı hisseyi buralara getirdi.yapacak birset yok bukadar satışa yine 3 gibi düserek durumu kurtardı.Sallandık yıkılmadık .ytd

Sayfa 83/226 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •