Sayfa 836/1003 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Emeğinize sağlık. Portföy dağılımındaki oranı nasıl belirlediniz onu anlayamadım. Bir de tahmindeki grafikte hepsi aynı portföy büyüklüğü ile başlıyor dimi. Tekrar teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by oldskool Yazıyı Oku
    Güzel bir seri paylaştım, göz atmanızda fayda var.

Atladığım önemli fon var ise belirtirseniz daha sonraki çalışmaya ekleyebilirim.
    Fon portföy ve oranları belirtirseniz daha detaylı bir çalışma yapabilirim.

https://twitter.com/fongrafik/status...443372038?s=20
    Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    dovız in daha da dusmeyecegini ongoruyorsanız yabancı hisslere baglı fonlar alın ,zaten kendiniz ozetlemişşiniz hiçbir kolda ekmek kalmamış ,bundan sonraki secimde kazanma şansı %50 (tabi riskde 50)
    Dolar için 6.80 hatta 6.50 seviyelerinden bahsediliyor ama ne derece gerçekleşir belli değil, 6.80 olabilir belki daha da düşeceğini sanmıyorum. Yabancı hisse fonlarından 6 çeşit elimde var üzerine ekleme yapmalı mı, yoksa biraz daha beklemeli mi karar vermekte zor bu aralar. Diğer taraftan fazla riske girmek istemeyip çoğunlukla ppf ve özel borçlanmada kalınca da portföy enflasyon karşısında eriyor. Yani riske girilecek miktar, girilecek zaman, girilecek fonlar iyice kafa karıştırıyor artık.

bu ulkede gayrimankul alıp satan yada direkt hısse trade eden kişiler para kazanır (arsa zengini-borsa zengini) onun dısındaki yatırımlar bir sekilde enflsyon altında kalmaya mahkumdur malesef ,diger alternatif ticaret oluyor ,yapabilene

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Akbank hesabı olanlar AZF'yi de düşünebilir
    OSDnin bi tık altı AHUnun bi tık üstü
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...24#post5156424
    merhaba iyi pazarlar...AZH fonunu tavsiyeniz üzerine inceledim..ancak tefas daki sayfasında işlem görmüyor ibaresi var...alınabildiğinden eminsiniz değilmi ?

5. Sağlıklı iyi pazarlar dilerim,
    Beş yıldır işlem gören fonlar için tefaştaki bilgilerle excelde bir çalışma yaptım.Beş yılın Her ayrı yılında istikrar gösteren AFA
    AFT GBC KUB fonları öne çıktı.Belki fikren faydası olur.

6.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Sağlıklı iyi pazarlar dilerim,
    Beş yıldır işlem gören fonlar için tefaştaki bilgilerle excelde bir çalışma yaptım.Beş yılın Her ayrı yılında istikrar gösteren AFA
    AFT GBC KUB fonları öne çıktı.Belki fikren faydası olur.
    önümüzdeki 5 yıl tam tersi olacak anlamına gelir. getirileri dolardan arındırılmış olarak söylüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    önümüzdeki 5 yıl tam tersi olacak anlamına gelir. getirileri dolardan arındırılmış olarak söylüyorum.
    Amerikan borsalarının ayı piyasasına gireceğini düşündüğünüz için mi?

8.  Alıntı Originally Posted by Lithuan Yazıyı Oku
    Amerikan borsalarının ayı piyasasına gireceğini düşündüğünüz için mi?
    sonsuz kadar para basamayacaklarını düşünüyorum. teşvikler amerikan halkını baskılamak için kullanılıyor. ekonomi be sosyal hayat pek normal değil.

Sayfa 836/1003 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •