Sayfa 84/211 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Varant 24

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Karı gördüm mü verir geçerim.Vade sonunu beklemek çok riskli yön doğruysa bekle dicem ama her gün değişiyor vur kaç taktiği ben de yakalanıyorum terste ama risk varsa kar oranı da yüksek olur.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bayağı hırpalandık ama yavaş yavaş ilerleme var. karı gördümü satarım taktiğini 2 sefer yaptım pişman oldum birinde 18 kuruşa aldım 2 gün sonra 25 kuruşa verdim. sonra 40 kuruşa gitti. birinde de 21 kuruşa aldım 45 kuruşa verdim 85 kuruşa gitti. o yüzden yakın vadelilerde genelde vur kaç yapıyorum ama vadesi uzun olunca artık üzerine yatıyorum.

2. Yatacağın zamanı iyi bileceksin diyelim DAX varant dayanak 12.500 ise ve dayanağa yakınsan bekle uzaksan vade sonunu bekleme.mesela kaç gündr UZICE dedim dayanak 135 bindi ve kaç gündür dayanağa yakın hareket etti 0.14 lerden 0.37 yi gördü burada risk alınırdı ama viob 130 larda olsa sıfırlamıştı mesele bu

Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Yatacağın zamanı iyi bileceksin diyelim DAX varant dayanak 12.500 ise ve dayanağa yakınsan bekle uzaksan vade sonunu bekleme.mesela kaç gündr UZICE dedim dayanak 135 bindi ve kaç gündür dayanağa yakın hareket etti 0.14 lerden 0.37 yi gördü burada risk alınırdı ama viob 130 larda olsa sıfırlamıştı mesele bu

mantıklı fakat ben endeks özelliklede yabancı bulaşmıyorum hisseler en sağlıklısı bence.

4. An itibariyle DAX vadeli 11.995 Euro/ dolar parite 1.1972 parite düştükçe DAX coşar. mecburen yarın izleyip perşembe işlem yapacağız.inşallah 12 bin üzerinde yakalarız.11.930 larda ilk satışı yapmıştım.

5. Ha şu da var yabancı işlemlerden vergi de alınıyor duble hehehe

An itibariyle DAX vadeli 11.995 Euro/ dolar parite 1.1972 parite düştükçe DAX coşar. mecburen yarın izleyip perşembe işlem yapacağız.inşallah 12 bin üzerinde yakalarız.11.930 larda ilk satışı yapmıştım.
    dedikleriniz yarın olursa ama perşembe günü tam tersi olursa ne olacak? bu sebeple riskli piyasada gereksiz risk yaratmış oluyorsunuz düşüncesindeyim vergiside cabası

7. Uzun tatilin riski var. Perşembe günü bakacağız artık.Trend dönerse beklenir.Bugün çok çıkarsa perşembe gevşrr yada yataya bağlar.aNasip diyelim tabi tatilde işlem yapamamak zor.

8. Yalnız geekten dönerse de ve 12.500 leri hesef alırasa o zaman her şrye değer beklemeyede.

Sayfa 84/211 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •