Sayfa 841/1044 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

PKART...

Açılış seansı ile birlikte AKD...

Alan/satan bugün için önemli... Satan tek kurum OYAK. Alan dağınık. İşte alanlar önemli...

Satıcılara dikkat ediyor musunuz...?

Belirli bir iki kurum hariç satıcı yok...!!! Onların da amacı belli: "Baskı kurmak...!!!"

5. Ali YILDIZ'ın açıklaması ;

Üretim bekleyen siparişler ve artan kapasite sonucunda 2023 yılının ilerleyen çeyreklerinde hasılat ve karlılıkta önemli artışların yaşanacağı ve yılın önceki yılın üzerinde bir karlılık ile kapatılacağı öngörülmektedir.

Sayın T/A istedikleri kadar uğraşsınlar bu açıklamaya göre diğer çeyrekleri görmeden bu fiyatlarda benden mal alamazlar.

Fiyatı aşağı çeksinler mal bekleyen çok tanıdığım var....YTD

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Ali YILDIZ'ın açıklaması ;

Üretim bekleyen siparişler ve artan kapasite sonucunda 2023 yılının ilerleyen çeyreklerinde hasılat ve karlılıkta önemli artışların yaşanacağı ve yılın önceki yılın üzerinde bir karlılık ile kapatılacağı öngörülmektedir.

Sayın T/A istedikleri kadar uğraşsınlar bu açıklamaya göre diğer çeyrekleri görmeden bu fiyatlarda benden mal alamazlar.

Fiyatı aşağı çeksinler mal bekleyen çok tanıdığım var....YTD
    Daha aşağı çekemiyorlar, çekmeleri de biraz zor...!!!

Bundan sonra artık yukarı yapmadan mal alamayacaklarını anladılar...

Gün boyu alt kademeler hep doluydu ama hiç satış olmadı, mecburen yukarı sürmeye başladılar. Öyle hemen alıp götürmezler, bezdire bezdire götürürler. Bıkanlar satıp kurtulur, çilekeşler sabredip bekler. Sonunda kim haklı çıkar, bilinmez...

2 yıl önce satıp kurtulanlar bizlerden akıllıymış. Bizler içeride kaldık. Onlar paralarını en az x3, x5 yapmışken, bizler aynı yerlerde dolanıp duruyoruz.

Bundan sonra iyi olsa ne yazar, olmasa ne yazar...!!!

Sayfa 841/1044 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •