Sayfa 843/1002 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: Viop - XVI

1. İşlemi bir insan yapmış ise bir şekilde hissediyorsun, robot işi malum olmuyor.

Bir şekilde telepati oluyor bence. Tam konstantre olmak lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    parti başkanı ( devlet bahçelide öyle ) sıra onda
    muhafazakar
    tanınan biri
    sürekli asgari ücret 5 bin tl olmalı diyen kişi
    ve soyludan ( hala yaşıyor ) ve ing. başbakanından ( yaşıyor ) bana göre daha önemli

ve memleketi trabzonda ölmüş oturduğu mahalle karantinadaymış. ( soylu ) hepsi gidici

her neyse

bunlar bana göre neden

polemik yaratmak istemiyorum

sadece ateş düştüğü yeri yakarmış daha önceleri de yazmıştım kimsenin başına yada yakınına gelmediği sürece tek sorunumuz para olacaktır.

saygılar

Not: sizi severim sn. secbul
    Şöyle bir konuşmasına denk geldim.

BTP Genel Başkanı Haydar Baş, 6. Filoyu Kıble yapanlar Müslüman, Deniz Gezmiş kâfir öyle mi. Biz Amerikan köpeği miyiz.

https://twitter.com/fuatozhan/status...964103168?s=20

3. Ak Yatırım yine viop işlemi yaptırmıyor.Telefona da bakan yok !.İşte Tr'nin en iyi bankasının hali.Rezalet

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Düşer diyenler düşüş bekleyenler baştacı kendi fikirleridir. Ama bir çete var ki her dip oluşumunda gelir burda milleti ya shorta sokar ya da mal almasını engeller. Bunları barındırmayın burda herkese zarar veriyor.
    Serkan isim vereceksin. Deşifre etmeden olmaz... Sen veremezsen özelden yaz ben yazarım.. Bakalım sermayenin köpekliğini yaptığını düşümdüğüm kaç kişi hakkında ortak düşünüyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by bayindir36 Yazıyı Oku
    Ak Yatırım yine viop işlemi yaptırmıyor.Telefona da bakan yok !.İşte Tr'nin en iyi bankasının hali.Rezalet
    Akbank TR'nin en iyi bankası mı

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Adam ekstre gösterir kurtarır. Yerliler de biz sırf satıcıydık der.
    Yabancı işlemleri de biz bilmiyoruz dünyanın 4 bir tarafından alıp satan var der cevap vermezler.
    Bu operasyonu yapacak kişi , grup şirketten destur almadan yapamaz , patates yaparlar gönderirler.
    Geçen sene tuzcu Birol petkm de yapmaya çalıştı patates oldu , aynı tahta tweterda Kahraman var o tahtada vites yükseltim diye grup yapacakken kırmızı ışıkta geçtiği için spk ceza yapıştırdı.
    Borsa hayatımızda herkezin yaşadığı duyduğu birçok hikaye mevcuttur öyle bir topik açılsa yaz yaz bitmez bu millette

7. Tspor/ Pegasus ile devam eden ralli

Xu100 de : 98.073
    Viopta : 116.825

En yüksek

Olarak işaretlenmiştir

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Tspor/ Pegasus ile devam eden ralli

Xu100 de : 98.073
    Viopta : 116.825

En yüksek

Olarak işaretlenmiştir
    Pegasus virüs çıkmadan önceki sevielerine geldi.Adamın tüm uçakları yatıyor,ama fiyat eski halinde.Sevdim ben bu işi )

Sayfa 843/1002 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •