Sayfa 85/774 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Şu anda Bahçeli kimin yanında. Avrupaya git peşinden gelirim niye diyor?
    Onu bi sorun öğrenin sonra Kılıçdaroğluna geçersiniz...
    Koltuk sevdası derler ona...yahu niye yan yollara dolaşıyorsun Kardeşim..Çıksın tv ye kılıçdaroğlu ile tartışsın, rezil etsin 7 cihana kılıçdaroğlunu, Meral Akşenerin elektriği kesilir, konuşma yapacaklara yer verilmez. Senin Reisin dogru adam olsa, davasında haklı olsa zaten bu tür bizans oyunlarına girmez diyorum ben, sen elektrikleri kedi kesti diyorsun...Peki Güzel kardeşim her mitingin maliyeti 2 milyon tl, Hz. Ömer akşam olunca devletin mumunu söndürüp, devlet işi bitti diyerek kendi mumunu yakarken, senin müslümanlığını ön plana atan reisinin devletin, milletin parasıyla her gün 3 miting yapmasına ne diyeceksin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    British kardeşim sende çok gaddarmışsın yahu...Vur dedik ama sende öldürüyorsun...Emeğine saglık, ellerin dert görmesin...Biz hayırcılar bu kadar mücadele ediyorsak, evetçiler sevildiğinizi bilin, bakın british kardeşim bıkmadan, usanmadan sizi iknaya çalışıyor...

4. Bana şikayet etme. Çözüm söyle.
    Reisi beğenmiyorsun, Bahçeli zaten reisin sağ kolu oldu.
    Selocan iptal.
    Kılıçdaroğlu zaten bilmeden Evet propagandası yapıyor.
    Kim kaldı geriye? Senmi yöneteceksin ülkeyi?

Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Koltuk sevdası derler ona...yahu niye yan yollara dolaşıyorsun Kardeşim..Çıksın tv ye kılıçdaroğlu ile tartışsın, rezil etsin 7 cihana kılıçdaroğlunu, Meral Akşenerin elektriği kesilir, konuşma yapacaklara yer verilmez. Senin Reisin dogru adam olsa, davasında haklı olsa zaten bu tür bizans oyunlarına girmez diyorum ben, sen elektrikleri kedi kesti diyorsun...Peki Güzel kardeşim her mitingin maliyeti 2 milyon tl, Hz. Ömer akşam olunca devletin mumunu söndürüp, devlet işi bitti diyerek kendi mumunu yakarken, senin müslümanlığını ön plana atan reisinin devletin, milletin parasıyla her gün 3 miting yapmasına ne diyeceksin..

5. Binali Yıldırım:"Hollanda'da 14 martta seçim var öncesinde oraya gidemeyiz ama sonrasında sıkıntı olmaz"diyeli 6 gün oldu(Önceden belliymiş)

https://twitter.com/kacsaatolldu/sta...25379826274304
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. AKP'li vekil:" Hollanda'ya teşekkür
    etmemiz lazım Evet 2 puan arttı"diyeli 1kaçsaatoldu(Başörtülü Bakan taktikti)

https://twitter.com/kacsaatolldu/sta...03150640021504
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Tebrikler AKP!
    Bilerek gerdiğiniz ortamda bu Faşistin oylarını arttırmışsınız, yoksa bununla ortak mı çalışıyor sunuz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by hissedar001 Yazıyı Oku
    Bana şikayet etme. Çözüm söyle.
    Reisi beğenmiyorsun, Bahçeli zaten reisin sağ kolu oldu.
    Selocan iptal.
    Kılıçdaroğlu zaten bilmeden Evet propagandası yapıyor.
    Kim kaldı geriye? Senmi yöneteceksin ülkeyi?
    Valla memlekette dürüst adam çok, sen yeterki görmek iste...Zor zamanlarda bagrından çok yiğit çıkarmıştır bu memleket..1 ay sonra hayır çıkarsa sag cenahta yeni bir parti oluşumu görebiliriz..Ben Allahtan başka kimsenin önünde eğilmem, el-etekte öpmem o yüzden benim siyasette işim olmaz...

Sayfa 85/774 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •