Onemli Gunler Banner
Sayfa 85/987 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

5.1 Dolby Digital verelim... 😂

Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Sonrasi 3.1 surround system.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 3 ay sonra aşağı düşerse nolur. Sisteme giren hem faizini alır hemde daha ucuzdan dolarını. Yukardan maliyetlenen için bir fırsat değil mi bu? Ytd.

3. Tek kaçan şey aradaki volatilite olabilir. Zaten onu da yapamayacak kişilerin sisteme girme ihtimalini yüksek buluyorum. Çıksa farkı alır düşse hem faiz hem ucuzdan dolar alabilir. Yatırım tavsiyesi değil düşünceden ibarettir.

4. Kimsede demiyorki dolarin faizine ne olacak?

Adam dolarda dursa uzerine faiz alacak

5.  Alıntı Originally Posted by Eagleyed Yazıyı Oku
    3 ay sonra aşağı düşerse nolur. Sisteme giren hem faizini alır hemde daha ucuzdan dolarını. Yukardan maliyetlenen için bir fırsat değil mi bu? Ytd.
    Aynen öyle, orta vadede doların işi bitmiştir bu sistemde. Vatandaş için sıfır zarar. Artık doların yukarı çıkması için dış etkiler kalıyor geriye. Fed, dış politika vs. Reisin bu hamlesi faiz indirimi işinide hızlandırabilir.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Eagleyed Yazıyı Oku
    3 ay sonra aşağı düşerse nolur. Sisteme giren hem faizini alır hemde daha ucuzdan dolarını. Yukardan maliyetlenen için bir fırsat değil mi bu? Ytd.
    Mevduat vade sonunda doların düşeceğini düşünüyorsa ve dolar da vade sonunda düşmüş olursa, sahip olduğu dolar miktarını artırmış olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    yatın kalkın dua edin..
    ilk dalganın düzeltmesi olmasın...

Olursa ne olur?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Emekli maasimi dolara cevirdim 2 gun once

Is bankasi 13.88 den satiyordu cevirdim 180 dolar

Kendimi Kunta Kinte gibi hissediyorum
    Çalışmadan geçinmek imkansız emekli maaşıyla herhalde. Ben de temettü emeklilği yapmaya çalışacam..

Sayfa 85/987 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •