Sayfa 851/1000 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    ACC’den en güzel kazanç portföyündeki hisseleri ağırlıklarına göre alıp kendi portföyünü oluşturmak. Adamların hisseleri hergün ortalama +1 yapıyor, günün sonunda kazanç yok.

Aklımdaki bir başka soruda, acaba bunlar bir süre önce yaptıkları kaldıraçlı işlemlerden fena çarpıldılar da yedire yedire mi yansıtıyorlar bunu pay fiyatına?
    işin özeti benim açımdan şu: ister öyle yapsınlar, ister böyle yapsınlar ortada bir sıkıntı var. yani güven yok. sağ gösterip sol, sol gösterip sağdan vuruyorlar insana. bir kere de gösterdiğin yerden vur be kardeşim.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    işin özeti benim açımdan şu: ister öyle yapsınlar, ister böyle yapsınlar ortada bir sıkıntı var. yani güven yok. sağ gösterip sol, sol gösterip sağdan vuruyorlar insana. bir kere de gösterdiğin yerden vur be kardeşim.
    alıştan itibaren ppf eşlenigi kadar versin, elveda , fazlasında gözüm yok

Dolarda mujde ar formasyonu var
    Az kaldi dusecek ins...
    Dusmezse bist emrahin annesi formasyonuna gececek

Tcd artida...

Kfein le ccola nin...

5. rygyo ekside, dünkü gibi toparlamazsa tcd eksi yazar büyük ihtimalle. Şu an portföy 0.08 artıda.
    Acc her zamanki gibi artıda, bu da demek ki gene eksi yazar
    Fid 0,20 artıda ama tkfen in daha düşmemesi lazım.

6. döviz almayı sevmem ama sanırım küçük küçük te olsa altın fonu bulundurmayı düşünmem gerekecek.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar lütfen şu üç günlük dünyada gereksiz atışmalara girip birbirinizi kırmayın. değmez, kalp kırmaya hiç bir şey için, hele de para pul mevzuları için asla değmez.
    Bravo hayrani bey.
    Bize bir adım gelene biz koşarak gideriz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar lütfen şu üç günlük dünyada gereksiz atışmalara girip birbirinizi kırmayın. değmez, kalp kırmaya hiç bir şey için, hele de para pul mevzuları için asla değmez.
    Hayrani hocam, ben fazla yazmıyorum artık ama ilgisiz yerlerde sataşıp duruyorlar, çözemedim dertlerini. Arada bir yazarsam da hani yazmayacaktın diyorlar.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saygılar...

Sayfa 851/1000 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •