Sayfa 86/316 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2526 madde; 681 - 688 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Hisseyi yaklaşık 3 haftadır takip ediyorum, galibin alışlarını gördüm, ancak metro alıyor başka aracı kuruma virman ve 1-2 kademe üstden satıyor. Galipin tradlerivur kaç yapıyorlar burda ve diğer tahtalarda. Ben galibin gelmesini istemem. Adam gibi biri para yatırsjn hisseyi o kaldırsın. Teknik analiz bilimine uysun yeter. 1.25 direncimiz var kırılırsa 1.40 a uzanır. Kırılmazsa 1.12 e kadar geri salabilir. Yarın önemli. Ytd

2. Borsada işlem yapmak isteyen herhangi ölçekte bir yatırımcı Metro'ya gidip hesap açıp Metro üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir.

3. teknik iyice olgunlaşmış yarın bir bakalım ekrana alalım sırası gelmiş gibi gözüküyor.

4.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Bilanço arifesindeyiz. Patronun fazla seçeneği yok. Ya hisse fiyatını yükseltecek ya da bilançoyu kasıtlı bozacak. Artık medyatik olmayı seçip insanların gözü önünde bulunacağına göre borsadaki şirketlerinin fiyatına çeki düzen vermesi gerekir. Borsada bir şirketin işlem gördüğü piyasa değeri sahibinin itibarı, şerefi, namusudur. Patronun artık bunun farkına varması lazım.
    bilanço derken beklentinizi ögrenebilirmiyiz.

5. [attach=confıg]6453[/attach] alım satım bu şekilde
    Attached Images Attached Images

6. Neler oluyor.😇😇😇

7. İstiraklerindeki payları bile 250 milyondan fazla ediyor.turizm muayene istasyonları demiryolu hizmetleri vs

8. Gözü aşağıda bugün ilginçti. Takas paylaşacak bir arkadaşımıza şimdiden çok teşekkürler. Metro alıma devam ediyor mu

Sayfa 86/316 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •