Sayfa 86/1001 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Hollanda'da aynı kafada idi(!)Dün ne olduysa,briç turnuvasını bile iptal etmişler.Virüs hakkında yeni bilgiler edindikçe panik yapmaya başladılar. Yönetenlerin bildiği,halkın bilmediği bazı durumlardan işkillenmeye başladım.
    Bizim bildiğimiz:Solunum yoluyla bulaştığı.
    Çin'de bu Vaka ilk çıktığında bir kaç hayvan ismi geçti ve bunlardan bulaştığı ifade edildi.
    Çinli bu hayvanları evinde mi besledi?Canlı canlı yemediğine göre?
    Zaten birara ABD bize bulaştırdı demeye başladılar,var bir durum çözbilmiş değiliz,zaten Dünyanın sonunu 3 neden getirebilir...1 baş edilmeyen virüsler-2 göktaşı-3 eko sistemin tamamen bozulması,bunun içinde Güneş en büyük faktör, manyetosferin bozulup özelliğini kaybetmesi,zaten şu an mevcut zayıf olarak,Hint okyanusu üzerinden Afrika kıtasına kadar uzanan bir bölge keşfetmişler,boşuna Mars yolculuğunu hortlatmadılar,ama sorun çok daha kötü,çünkü insanlık formu Dünya harici gezegenlere uyum zor sağlıyor,üstelik oralara ulaşmakta çok zor,ışık hızında gitsen bile yine zor bu hız çok yavaş olduğu için Evrene göre,insan vücudu 800.000 km hıza anca dayanıyor,birde ayni özelliğe sahip Dünya benzeri olması şart,başlarını dine,din üzerinden sömürüye gömeceklerine birazda bilime ağırlık verselerdi bu sorunlar oluşmazdı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
    Borsa bundan sonra çok tehlikeli hal alacak,çünkü virüs yüzünden kapanan firmalar borsaya açılmış olanlar hisse satışına gidecek açıklarını kapatmak için,zaten şu anda borsada bu mevcut,K.Y eti butu neki !!!...ytd.

TFF İcra Kurulu, liglerin 1 ay ertelenmesi yönünde karar aldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tbb: Promosyon ödemesi taahhütname verme süresi 30 haziran 2020 tarihine kadar olan emeklilerden herhangi bir onay beklenmeksizin promosyon tutarlarının hesaplarına yatırılmasına karar verilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tbb: Diğer taraftan maaşını farklı bankaya taşımak isteyen emeklilerin promosyonlarını kıstelyevm iade etmek koşulu ile maaşlarını aktarma hakkı her zaman saklı tutulacaktır

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Kötü bir oyun olduğunu düşünüyorum, salakça da olsa fikrim bu. Euro dolar 1.14'den 1.07 oldu bile.
    2008'de bile brent petrol 148$ dan 36$ mı ne olmuştu, üzücü..
    Bu panik yüzünden tanıdıklarım ABD ve İsveç de dahil yeni mermi alımı yapmışlar, sonu ne olacak bilen yok ama cidden aşırı kötü bir süreç. Vatandaş kontrolden çıkarsa asıl vahim olaylar o zaman olur.
    İtalya 62 milyon nüfusa sahip, ölme sebebi normal şartlarda bile %11 oran ile nefes kaybıdır. Yaş ortalaması 46 olması lazım, ilginç olan ise %22 kısmı 65+ üzeri, cidden insanları aşırı kötü moda sokuyorlar.
    Trafik kazasını veya acil ameliyatlar iptal olmuş duruma da, buna yurtdışı vs bile dahil.
    İflas eşiğine gelen firmaları almak için yapılan aşırı kötü ve can yakan bir oyun, saçma da olsa fikrim bu. 8 milyar insanın yaşadığı dünyada bin kişi ölünce bu haberler yüzünden insanlar arasında savaş çıkarsa şaşırmam.

Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    İki üç yılda bir olan virüs grip olayı gibi geliyor, salakça bir düşünce ama benim fikrim..
    Bunun sonunda çiftlik içinde yaşamak gibi bir düzen mi gelecek..
    Virüs başlama yeri Wuhan, nüfusu 11 milyon, belirtilen ölü sayısı 93.. Hiçbir kontrol olmadan sonuç bu ama dünyaya yayılan hissiyatı çok kötü..
    2008 ABD krizi ile domuz gribi unutuldu gitti ama ABD 18 trilyon dolar para basarak €/$ 1.5 den 1.05, altın 700'den 1.900 ons nasıl oldu biri açıklasın.. domuz gribi..
    Kuş gribi, domuz gribi vs iki üç yılda birşeyler ortaya çıkıyor..
    Yaşlıları ne yazık ki kış aylarında kaybediyoruz, buna ünlüler de dahil, çok sevdiğim Ayhan Işık, Tarık Akan unutulmaz insanlar..
    Parası olan batmaya yakın firmaları alır..

Sayfa 86/1001 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •