Sayfa 86/311 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2482 madde; 681 - 688 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

KY uzdu Karel.Ancak Kilicdaroglu yeni yatirimlarda Karel'in faaliyet sahalarina destek vereceklerini acikladi.Dogan Holdig de bu iktidar degisikliginden yararlanacak sirketkerin basinda geliyor.Az sabir.
    i.

bu akşam bilanço var...

3.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    bu akşam bilanço var...
    İyi günler Sayın 4N1K1H, Karel in ilk çeyrek bilançosunda ciro ve brüt karda kuvvetli bir artış, net karda ise önceki döneme göre göreceli bir iyileşme olmalı diye düşünüyorum. Bu bilanço, önümüzdeki çeyreklerde özellikle 2023 yıllık bilançosunda oluşacağını tahmin ettiğim çok güzel net kar rakamlarının ve müthiş ciroların işaret fişeği olacak diye düşünüyorum. Sizin bilgiye erişiminizin iyi olduğunu biliyorum o nedenle sormak istedim bilanço ile ilgili tahmininiz var mı? Teşekkürler.

Selamlar
    Kur baskılandığı için çoğu şirketin bilançoları kötü geliyor. İnanın hiç bir tahminim yok.

Bilanço da gelmedi ayrıca. Şirketten 4 mayıs açıklayacağız dediler.

Ayrıca sizler eski karelcisiniz

Sizin tahminlerinizi alalım

7.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    bu akşam bilanço var...
    Bal uretmeyen ari bilirmisiniz

Bakiniz simdi gelen bilanco

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Ayrıca sizler eski karelcisiniz

Sizin tahminlerinizi alalım
    Tahmine gerek kalmadı bilanço gelmiş, ilk anda kısaca bakınca ciro ve brüt kar artışı çok güzel ama hala net kar hoş değil, net karı törpüleyen borçluluk sorununun olumsuz etkisi giderilememiş, ayrıntılara baktıkça başka konular da gündeme gelebilir. Şirketin finansman gideri sorununu çözmek için yaptığı çalışmaların kısa sürede sonuç vermeyeceği açık bu yıl her çeyrek yavaş yavaş düzelecek ve yıllık bilançoda bambaşka bir görünüm oluşacak diye düşünüyorum. Ama herşeye rağmen biraz daha iyi bir net kar olur diye düşünmüştüm...

Sayfa 86/311 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •