Sayfa 860/996 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    bu fon hakkında bilginiz var mı? diyelim senede %50 kazandırdı biz o %50 yi alıyor muyuz?
    asla alamıyoruz. ana para korumalı fonlarda düşüşlerden korunmamıza karşılık yükselişlerden oldukça da cüzzi getiri veriyorlar. oranını bilemem ama bire bir yansıtmayacağına eminim. bir şey daha bilirim, o da bu fonun bizden çok bankaya fayda sağlayacağını ve asla böyle bir fon almayacağımı.

2.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Dün herkesin eli titrerken yazdım..Geçmiş yazılarımı okursanız, belki şans sizede güler..��
    dün ben de alış yaptım ama elimdekilerin ortalamasını düşürmek için, bizde bu şans varken dedim yeni hisse almaya cesaret edemedim, zaten alsam da beni pek kurtarmazdı.

3. merkez bankalarından yardım paket duyuruları gelmeye başlıyor piyasalarda dönüş başlayabilir sınırlı olsada

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bol kazançlar üstadım. sizin bunları övünmek veya başka duygularla değil, tamamen bilgi paylaşıldıkça güzeldir düsturuyla insanlara farklı bir bakış açısı kazandırmak için yazdığınızdan adımın Hayrani olduğu gibi eminim. bu tür paylaşımlar, değerlendirmesini bilen için bir nevi eğitim çalışması sayılır ki ben kendi adıma faydalanıyorum. bol kazançlar ve başarılar dileğimle.
    Kesinlikle beni net anlamışsınız üstadım..Zaten çok yazan biri değilim.. Kritik zamanlarda gördüğümü paylaşıyorum..
    Bu ortamlarda fiyatlamaların anlamsızlaştığı, 40 yılda gelebilecek fırsatlar oluştuğunda yazmayacaksak, milletin tutar dalı kalmadığında bilgimizi paylaşmayacaksak ne zaman paylaşacağız.. Mesela piyasada 300 günlük ortalamasına değen senetler var, benim için fırsattı, fırsatı değerlendirdim..Ama yoruyor burda bazı arkadaşlar..Yazdığım herşey ortada..Bir avuç toprak birazda suyum ben, neyimle övüneyim işte buyum ben..Syg..

Wuhan’da Covid-19 için kurulan geçici hastanelerin vaka sayısındaki düşüş sebebiyle kapatılmasına başlanmış.

Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Kesinlikle beni net anlamışsınız üstadım..Zaten çok yazan biri değilim.. Kritik zamanlarda gördüğümü paylaşıyorum..
    Bu ortamlarda fiyatlamaların anlamsızlaştığı, 40 yılda gelebilecek fırsatlar oluştuğunda yazmayacaksak, milletin tutar dalı kalmadığında bilgimizi paylaşmayacaksak ne zaman paylaşacağız.. Mesela piyasada 300 günlük ortalamasına değen senetler var, benim için fırsattı, fırsatı değerlendirdim..Ama yoruyor burda bazı arkadaşlar..Yazdığım herşey ortada..Bir avuç toprak birazda suyum ben, neyimle övüneyim işte buyum ben..Syg..
    Uslubun bile kibir dolu
    Buradakileri kucumseyecek sekilde yaziyorsun
    Rahatsizlik veriyorsun...
    Sana pmle soranlara hisse onerisinde bulun
    Artislik yapip durma
    Yazdiklarinin hangi biri fon ile alakali ac bak
    Fonu dolayli etkilermismismis
    O zaman hava durumu da paylasalim
    O da sonucta fonu etkiler

7. Hazımsız insanların olduğu yerde ben artık yokum..Anladım, benim yerim burası değil.. Bakmakla görmek arasındaki farkı anlamayan beni ne anlasın..Hava durumuda fonu etkiler öylemi..
    Allah herkesin gönlüne göre versin..Herkese bol kazançlar..

8. Kısa vadeli tahvil çok düşük açtı alabilen kısa vadeli borçlanma güzel kar bırakır

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 860/996 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •