Sayfa 868/1001 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Kardeş ben kimsenin arkasından konuşmam iki aydır ilk defa bu foruma bugün girdim ben bunları koç abeyin yüzene herdefa söyledim burdakilerde bilir !!siz istiyorsanız kendi üstünüzede alabilirsiniz !!şimdi hala yok 10 yıldır gece gündüz bilmem ne çalışıyomuş komik oluyorsun bunları söylersen bende 15 yıldır burda onun yazıları gözüme çarpmıştır onca tirend olmuştur hepsindede terse yorumlar yapmıştır ben onada saygı duyarım fakat iddalı bir uslupla bu yorumları yapan birisi için yok onları bunları çalışıyor demenize hiç saygı duyamayacam.burda eğer iddalı yorumlarda bulunan kim varsa ama kim varsa hepsi sallamacıdır saygılar
    KOÇ'un indikatörlerini beğenen ve sizin YANCILARI olarak yaftaladıklarınız kimler?
    Ben bazı indikatörlerini beğeniyorum. KOÇ'un yancısı mıyım sizce?
    Bu nasıl bir üslup?

2. KOC abuk subuk hedefler verir, arada da bu isler belli olmaz deyip ters manyel yapar...bak verdiğin hedefler burada deyip önüne koydugun zaman da ama bak şunu da demiştim der... hiç masum bi insan olduğunu düşünmüyorum... hayatı yalan dolan.

3.  Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Kardeş ben kimsenin arkasından konuşmam iki aydır ilk defa bu foruma bugün girdim ben bunları koç abeyin yüzene herdefa söyledim burdakilerde bilir !!siz istiyorsanız kendi üstünüzede alabilirsiniz !!şimdi hala yok 10 yıldır gece gündüz bilmem ne çalışıyomuş komik oluyorsun bunları söylersen bende 15 yıldır burda onun yazıları gözüme çarpmıştır onca tirend olmuştur hepsindede terse yorumlar yapmıştır ben onada saygı duyarım fakat iddalı bir uslupla bu yorumları yapan birisi için yok onları bunları çalışıyor demenize hiç saygı duyamayacam.burda eğer iddalı yorumlarda bulunan kim varsa ama kim varsa hepsi sallamacıdır saygılar
    Sayın hisci son cümleniz çok iddialı görünüyor...

Bu arada U30 da 1715 üzeri serbest bölge.
    Yine U30 da aşağıda 1661, 1628 ve 1550 var.

5. XU100 Endeks Getirisinin Gerisinde Kalmış Negatif Getirili Hisseler; ne dersiniz yatırım yapılma zamanı gelmiş mi?

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    1706 flat

biraz tribünden izleyelim bakalım
    1722 den bi dene şort

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bu arada U30 da 1715 üzeri serbest bölge.
    Yine U30 da aşağıda 1661, 1628 ve 1550 var.
    sayın JAS saygılar

Grafiğe aylık, haftalık, günlük trent çizgilerini çektiğimizde örneğin saatliğe çevirdiğimizde bozulma oluyormuş gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu ?
    sizin dikkatinizi çekti mi ?

8.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    KOC abuk subuk hedefler verir, arada da bu isler belli olmaz deyip ters manyel yapar...bak verdiğin hedefler burada deyip önüne koydugun zaman da ama bak şunu da demiştim der... hiç masum bi insan olduğunu düşünmüyorum... hayatı yalan dolan.
    Sayın KOÇ a burada çok yazıp çok tepki alıyorsun. bu kadar çok yazacaksan kendine topik aç diyen benim. oda kendine güvendi ve açtı. Buraya yalnız ona sataşmaya gelen sen,o topiği de gidip sataştın. bence bir talebiyle KOÇa topik açan MEDVİG sana da bir güzellik yapabilir.

Sayfa 868/1001 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •