Sayfa 871/1001 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Bu bizim vadeli çok uzun zaman sonra gece abd ile beraber düşmekte.
    Genelde iplemiyor idi.

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen oyle bakalim yarinki seansi merak ediyorum bugunde rutinin disinda bi tuhaflik vardi sanki ya da bana oyle geldi..

2. >>>>>>>>>
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...-batmis/270243
    ..

Borsa İstanbul’da bankacılık hisselerindeki çöküş, manipülatörler ve dört aracı kurumun yanında birçok siyasiyi de etkiledi. AKP yönetimindeki eski bir bakanın 4 liradan 5 milyon lot TSKB hissesi aldığı, yedi MHP milletvekilinin de 100 milyon TL’ye yakın para kaybettiği iddia edildi.

....

Kişisel servetlerini kaybetmiş manüpilatörlerin tutuklandığı davada gizlilik kararı alınması ilk kez karşılaşılan bir durumdur. Daha önce manipülasyon yapan kişiler hakkında ya işlem yasağı getirilir ya da tutuksuz yargılanırdı. Bir başka iddia ise dava kapsamında ikinci bir operasyon yapılacağı oldu.

Paramedya
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

ABD savunma bütçesini içeren tasarıya Türkiye'ye F-16 satışını zora sokan ekleme yapıldı
    BU şu anlama geliyor :
    ABD Başkanı böyle bir satışın ABD'nin çıkarına olduğuna dair ve F-16'ların Yunanistan toprakları üzerinde yetkisiz uçuşlar yapmayacağı konusunda somut adımların ayrıntılarını da içeren bir onay belgesi vermediği sürece Türkiye'ye F-16 savaş uçağı, F-16 geliştirme teknolojisi veya modernizasyon kitleri satılamayacak..... Dikkat edin Türkiye asıl eksen kayması bundan sonra daha netleşmeye başlayacak....bunlar sinir uçlarına daha da basmaya başladılar.....bunlar biliçli yapılan hareketler.....Erdoğan dahada şahinleşecek....anlamına geliyor....
    Bu arada Erdoğan ayın 13 de başkan Putin le bir araya geliyor.... Borsa asıl şimdi etkilenecek.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

GARAN %+4 kapattığı endeks ..negatif kapatıyor..
    tuhaf durumlar...

altın ve gümüşte akşam son çöküşünü yaşıyor bu arada ....yarın kısmetse alımlarımı yapıp kenara çekiliyorum.....alımlarım altın fon ağırlıklı olacak...gümüşte fonlar gerçek fiyattan çok üsten satıldığı için şimdilik almayacam....Altın daha iyi fiyatlanıyor fonlarda.......

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    GARAN %+4 kapattığı endeks ..negatif kapatıyor..
    tuhaf durumlar...
    endekste ağırlığı azaldı sebep o......artık gösterge olmaktan uzak endeks üzerinde....

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    ABD savunma bütçesini içeren tasarıya Türkiye'ye F-16 satışını zora sokan ekleme yapıldı
    BU şu anlama geliyor :
    ABD Başkanı böyle bir satışın ABD'nin çıkarına olduğuna dair ve F-16'ların Yunanistan toprakları üzerinde yetkisiz uçuşlar yapmayacağı konusunda somut adımların ayrıntılarını da içeren bir onay belgesi vermediği sürece Türkiye'ye F-16 savaş uçağı, F-16 geliştirme teknolojisi veya modernizasyon kitleri satılamayacak..... Dikkat edin Türkiye asıl eksen kayması bundan sonra daha netleşmeye başlayacak....bunlar sinir uçlarına daha da basmaya başladılar.....bunlar biliçli yapılan hareketler.....Erdoğan dahada şahinleşecek....anlamına geliyor....
    Bu arada Erdoğan ayın 13 de başkan Putin le bir araya geliyor.... Borsa asıl şimdi etkilenecek.......
    Tam tersi oldu, eklemeler çıkarıldı diye okudum ben tokatlı paydaş..

8.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Fon işi size çok uygun bence.
    Bizde senin fondan alırız

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eski şirketten çevrem fena değil, direktör düzeyinde arkadaşlarım var, aslında böyle bir şirket kursam müşterim de hazır diyebilirim. Ama ben köyde bağ bahçe işleriyle uğraşmayı tercih ederim, fazla kazanınca fazla harcıyorsun, eşeklik yanına kar kalıyor��

Zaten bir yamuk yapılmazsa seneye eyt den emekliyim. Hep tavandan yattığı için emekli maaşımla orta halli bir aile geçinir, bir o kadar da mevcut yatırımlardan gelse, bana yeter.

Fazlasına gerek yok(fazla para kazanmak=fazla stres)
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 871/1001 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •