Sayfa 877/992 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Dostum... Yanlış anladın galiba.. Ben kısa süreli bir satış yer dedim... Yani 1-2 günlük...
    Gördüğün gibi Bim 62100 den kapandı. O mutlaka 59 lara çekilir... Bu arada kısa süreli düzeltmede biter...
    Her halukarda hala 102300 ü geçemedik... Ben zaten tek lot ile kısa vadeli gösterge al verince alıyorum, sat deyince satıyorum. Kısa vadeliler satta şu an. Zaten ilk satışta al verecek. Bakalım nereden al verecek.
     Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Ben de diyorum ki ,tersde kalan kisacilarin stopları patlamadan aşağı dönmemiz zor ,ekşi makasi kapatmak için çok geri kalan bankacılık endeksinde ,%5lik bı artışla final olmadan aşağı beklemem.

2. Ya ben anlatamıyorum, yada sen anlamak istemiyorsun.
    Ben kısa vadede sat verdi diyorum. Yani 1-2 saatlikler. Formasyonla işim yok benim.
    Zaten yukarı gidiyoruz. Ama roket gibide çıkmıyoruz. Düşe kalka, bim gibi şirketlerle gidiyoruz.
    Aslında böyle çıkmasıda benim işime geliyor.
    Daha dow bile direncini geçemedi. Çarşamba sabahı fdow u 23500 lerde görürsek açılışta zaten -1000 i görürüz... Al sana düzeltme işte...
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Sat filan vermedi aksine gorebilene 120500 hedeflo fincan kulp vardi. Yukari kirdi bugun. Borsa sadece indikator deildir. Formasyon grafikte calisin biraz

3.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Israr ediyorum: Fırtına öncesi sessizlik!

https://www.youtube.com/watch?v=HsdNgWuRDXs
    https://www.youtube.com/watch?v=7nJwLsUkB14
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. dun gece bu forumda konu Türkiyenin taraf olacağı bir mezhep savaş gündemdeydi..bu geceki gündem ise erken seçim....

bu virüst ortamında kim seçim yapabilir..hangi parti miting yapabilir.??....seçime daha 3 yıl varken meclisteki sandalya aritmetiginde henüz bir bozulma yokken dunya ve Türkiye ekonomisi çalkalnırlken iktidar partisi niye erken seçime girsin...??

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok artık, bir de talep olmadan!
    Bana da geldi mesaj ne alaka çözemedim hemde devlet memuruyum çok ilginç

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Olabilir ama etraf dahada yesilleinirse catsambaya kadar acilisifincal kulp hedefiylede yapaboliriz. Boyle mantik olmaz. Sat vermesi munkum deil bugun.

7.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    dun gece bu forumda konu Türkiyenin taraf olacağı bir mezhep savaş gündemdeydi..bu geceki gündem ise erken seçim....

bu virüst ortamında kim seçim yapabilir..hangi parti miting yapabilir.??....seçime daha 3 yıl varken meclisteki sandalya aritmetiginde henüz bir bozulma yokken dunya ve Türkiye ekonomisi çalkalnırlken iktidar partisi niye erken seçime girsin...??
    Saat 18 den beri buradayım... Erken seçimle ilgili bir gündem olmadı dostum... Benmi görmedim yoksa

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kanaatimce seçim var yakında baskın olursa borsada tepki nasıl olur. Deva ve gelecek partisi muhtemelen CHP den milletvekili alacak. Yada CHP verecek. RTE bunu bunların hepsi aynı diye meydana çıkacak gibi duruyor.
    Şeytan seçime girecek olsa tamda zamanı. corona illeti varken seçime girerdi. Sandıklardan kendine istediğin kadar oy çıkarırdı. Allahtan şeytan seçimlere girmiyor.

Sayfa 877/992 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •