Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 880/1004 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Viop XXXV

1. A.S
    Sn thebigshort
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Cümleten s.a vob esnafı

Cuma günü pozisyona girdim hayırlısı ile

Bir vurup kaçacağım

Tüm arkadaşlara başarılar dilerim

Bastım löngü
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 'Kur bilerek artırılmıyor; ekonomiyi canlandırması umuduyla, faiz bilerek indiriliyor. Geçen sefer faiz indiriminin kuru artırmasının önüne döviz rezervleri kullanılarak geçilmeye çalışıldı; bu kez elde döviz kalmadığı için önlenemeyen kur artışına bir kılıf bulunmaya çalışılıyor.' demiş Sayın Orhan Karaca
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3. Kur sürekli artarsa kim parasını tlde tutar, 90lardaki gibi maaşını alan döviz bürosuna koşar bu da tlyi dahada güçsüz yapar enflasyon artar faiz artar bunun sonu iyi olmaz. Dengeli faiz dengeli kur en iyisi ama işte.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. normal planda bu aydan sonra enflasyonun düşmeye başlaması gerekliydi. yani bu ay 17 olmalıydı. ama nur topu gibi hammadde krizi çıkıverdi. hop enflasyonist etki.
    merkez de bunlarla mı uğraşıcam düşürürüm faizi gitsin. diyor. enflasyon, dokr artıyor bari faiz düşsün.

5. coin piyasasına giriş yapmak istiyorum. Binance sanırım en iyi aracı kurum. Hesabı direkt binance tan mi açıyoruz. Nasıl para gönderiyoruz nasıl çekiyoruz. Deneyimli arkadaşlar yardım edebilir mi? Yıllardır yatırımlarımı 3 e bölerek gerceklestiriyordum. Döviz altin ve borsa şeklinde. Viop ve spottaki tüm malları satıp coin piyasasına aktarmayı düşünüyorum. Artık burdaki saçmalıkları kaldıracak gücüm kalmadı. Bilgi verebilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

6. En basitinden anlatan youtube linki varsa , benimle de paylasan arkadas olursa sevinirim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. papara'da hesap açıp onaylatıyorsunuz. parayı aktarıp usdt çeviriyorsunuz. binance hesabı açıp oraya aktrıyorsunuz. al-sat orada yapılıyor.

8. cüzdan olarak çeşitli yerler var. papara güvenli "diyorlar"
    borsa olarak çeşitli yerler var. binance -global olan tercihle- güvenli "diyorlar"

Sayfa 880/1004 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •